Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A letisztul egyszerű öltözködé...

A letisztul egyszerű öltözködés lehet vonzó? (Mint férfi nők számára vonzó)

Figyelt kérdés
Rengeteg időmet megöli a munka, ahol többnyire idősebb férfiakkal dolgozok együtt, ők nem öltözködnek divatosan egyáltalán, időm maradékát pedig edzés eszi meg, ahol meg edzős ruhába van mindenki öltözve. Tegnap jártam az Arena plázában, és teljesen kisebbségi komplexusom volt. Mindenki aki velem kb egykorú volt, nagyon divatosan volt öltözve, én meg egy slimfit fekete farmerben, egy H&M-es fekete mintanélküli pólóban és egy homokszínű dzsekiben voltam, és olyan kívülállónak éreztem magam. Ilyen egyszerű letisztult öltözködés megfoghatja valakinek a figyelmét a mai világban? Nem szeretem adni a nagymenőt, az öltözködésemmel a letisztult, egyszerű, unalmas ember látszatát keltem szerintem (ami igaz is valamennyire). A velem egykorúak 90%-a tegnap gyárilag szakadt bershka farmert hordtak calvin clein alsóval, és mindenféle g-star, tommi hilfiger, ralph lauren polo, hoolister, jordan és hasonló nagyon drága felsőkkel

2018. nov. 18. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebben vagyunk szerintem akinek ez tetszik. De én is mostanában próbálok, minimalizmusra törekedni öltözködés terén. Semmi mintásat nem hordok, maximum csíkos póló. A színekben is leginkább csak fehér, fekete, szürke, citromsárga stb. Semlegesebb színeket hordok leginkább, de sokaknak tetszik. De az ilyen ruhák sem egyenlőek az olcsóval. Egyébként lány vagyok. :D
2018. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont ez tetszik. Egy nadrag, egy sima polo, cipo es kesz. 19L
2018. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, kicsit zavaros lett. 😂 Úgy értettem hogy kevesen öltözködnek így, ezért kevés embernek "tetszik". Viszont, ha jól, stílusosan összeválogatod, akkor általában az embereknek tetszeni fog az outfited. :D Pinteresten lehet ötleteket gyűjteni.
2018. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen.Nekem sok esetben jobban is tetszik, mert többek között szerintem akinek az öltözéke letisztultabb, kifinomultabb autómatikusan olyan feltételezést indít el bennem hogy a személyisége is sokkal rendszeretőbb, rendesebb,(ez nem tudom miért van,mert egy öltözködés alapján nyílván nem tudom megmondani valakiről hogy milyen ember.. ) de semmi esetre sem azt hogy unalmas. Attól még hogy nem népszerű márkásak a ruhák amiket hordasz, és többségében nem egyezik a korodbeliek stílusával, az nem azt jelenti hogy nem néz ki jól. Szerintem amit leírtál ruhaösszeállítás teljesen jó. Fölösleges emiatt aggódnod, mert nagy márka nélkül is lehet ízlésesen öltözködni, manapság úgy is sokszor érvényesül a mondás, miszerint a kevesebb néha több.
2018. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vonzóbb az egyszerű elegáns megfelelő szabású ruhaviselet.


Nem csak pasin, de nőkön is szebbek az elegánsabb darabok.


Ha gondolod priviben linkelek pasi ruhadarabokat, amik egyszerűek modernek s öltöztetnek is.

+ megmutatom a stílusomat.


Utálom a csillogós anyagokat, mintás ruházatokat, idétlen masnikat, vacak semmilyen cipőket...stb


Húgom vett egy idétlen fekete tanyasi gumicsizmát arany húzózárral...32ezerért.


Napokban megjött a rendelésem egy ezerszer szebb s formásabb nőies cipő s csak 6ezer volt.


Nézett is és fotózgatta....


Rengeteg embernek izlése sincs :( s nem is keresik önmagukat.


Szerintem nem márkára kellene sokaknak ráfeküdni, hanem stílusra/szabásra.

2018. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A letisztult egyszerű öltözködés a vonzó, a divatmajomkodás pedig egyaltalán nem férfias szerintem.
2018. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: Linkelnél nekem is? 😊
2018. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nemrég tizenéves melegítő nadrágban és egy passzos fekete pólóban láttam valakit és irtó vonzó volt.
2018. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nálunk "divat" egy bizonyos körben az, amiről írsz, bár valóban elég széles ez a kör. Ha megnézel külföldi hírességeket (nem Kardashian félékre gondolok, hanem valamiben elismert, "nívósabb" sztárokra), általában stílusos, minőségi, de letisztult, egyszerű szettekben járnak, esetleg a kiegészítőkkel teszik egyedibbé a megjelenésüket.

Nekem is egyébként ez utóbbi tetszik, szerintem akár egy szimpla farmer és egyszínű póló is tud elegáns és esztétikus lenni, ha megfelelőek az anyagok, a szabás és a kiegészítők is passzolnak. Mindenesetre szerintem elegánsabb, mint egy óriási Gucci feliratos mackópulcsi 2 kilós aranyórával :)

2018. nov. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el,ez a stílus sokkal vonzóbb.Ha tényleg divatosabb szeretnél lenni,maradjon ugyanez a stílus csak hordj ékszert,nyakláncot,fülbevalót,gyűrűket.Persze ezekből is ízléses darabokat.A márkajelzés és a szakadt farmer példáúl nagyon kezd kimenni a divatból.Egyébbként hordd azt ami tetszik és jól áll,előnyös és ízléses.Ennyi a titok.
2018. nov. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!