Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen anyagból lenne a...

XYZHUN kérdése:

Milyen anyagból lenne a legalkalmasabb szövet kabátra márka jelzést, mintát varratni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a szövet fajtákon, de bőrből elegánsabb lehetne és tapasztalt, hogy a fehér szövet gyorsan besárgul.


A bőr megoldható egy varrónő szempontjából?


Illetve, milyen fajta lenne a legalkalmasabb?


Előre is köszönöm!



#szövetkabát #felvarró #márkajelzés #márkajelzés felvarrása #bőr vagy szövet anyag
2018. dec. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Az nagyon gaz lenne!
2018. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Bár a kérdésem egyik részére sem tudom illeszteni, mert nem az anyag kérdését véleményezted.


Legyél szíves a környezetedet véleményezni ilyen formában.

2018. dec. 13. 20:40
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ha már ilyet akarsz akkor hímeztess, keress rá neten, de szerintem se olyan jó ötlet, könnyen mutogatós lesz belőle, vagy még valótlanság is ha más márka kerül rá (esetleg). Ha kell valami vannak olyan cégek akik gravíroznak, matricáznak és akár gépi hímzést is csinálnak.
2018. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azert nem kell begurulni
2018. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg vaganykodni
2018. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

S mar megbocsass de neked az en kornyezetemhez semmi kozod!

Balga megjatszo urificsur

2018. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valoban uri ember lennel,aminek eloadod magad es bolcs...

Azt irtad volna

"Koszonom megfontolom a valaszt."

💪

2018. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K3 Sewing Studio válasza:
Szia! Én a helyedben egy szép hasított bőrből, vagy velúr anyagból varrnék rá márkajelzést. Az ugyanúgy matt, vagy kicsit bársonyos felület, tehát nem fénylik ki a szövetből. Nem minden varrónő vállalja be ezeknek a varrását, de akinek jó gépe van, annak nem okoz gondot.
2019. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!