Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha nincs öltözködé...

Mit tegyek, ha nincs öltözködési stílusom?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, és úgy érzem, ha bemegyek egy boltba, hogy nincs semmi ruha, ami megfelelne az ízlésemnek, meg az utcán látok egy csomó lányt, akiknek nagyon jó a stílusuk, és ilyenkor mindig irigylem őket. Nem tudom, hogy mit akarok felvenni, mindig úgy öltözködöm, ahogy mások is, vásárlásnál is mindig ezt veszem figyelembe. Régebben szerettem vásárolni, de már kezd elmenni a kedvem. Mit tehetnék?

2019. jan. 5. 08:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy általában anyával vásárolok, ő meg sok mindenre nemet mond.
2019. jan. 5. 08:55
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyiss egy mappát pinteresten és gyűjts oda inspirációkat szettekről. Vásárlásnál csak előveszed a telefonod és megnézed melyik az a darab ami több szettnél szerepel, tehát tetszik neked így meg keresed a leginkább hasonlót hozzá. Ne hagyd, hogy anyukád túlzottan bele szóljon, hisz te fogod hordani. Értelemszerű, hogy ne vegyél köldökig kivágott toppot, és egyéb ehhez hasonló dolgokat, ebben igaza van anyukádnak, persze ha ezt ellenzi.
2019. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy, soha nem vennék fel ilyeneket. :D És köszönöm az ötletet^^
2019. jan. 5. 09:17
 4/27 anonim ***** válasza:
Szerintem járj egyedül vásárolni sokkal jobb nem kell másra várni meg ilyenek. én anyummal mindig összeveszek ha vele vásárolok. De nem igazán szoktam sűrűn évente 2x kb .De most stílust szeretnék váltani. ez nehéz kérdés igazából azt válazd amit úgy érzed hogyte vagy és hogy hordani fogod.A pinterestes ötlet is jó.
2019. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Egyszer azt hallottam, hogy az a ruha áll a legjobban amire anyud nemet mond.Szóval ja, vagy egyedül vagy barátokkal menj vásárolni.
2019. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Még az lenne a kérdésem, hogy tudtok mondani jó ruhaboltokat?
2019. jan. 5. 13:26
 7/27 anonim ***** válasza:

Figyelj másokat!ès ami rajtuk tetszik,azt vedd meg.

Èn pèldául nemrèg láttam valakit bèzs csizmával ès fehèr sállal.

Holnap èn is ùgy öltözöm :)

Inkább nem irigykedem,hanem cselekszem :)

2019. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 ívy1 ***** válasza:
Miket viselsz most? Nadrágos vagy,vagy inkább szoknyás ? Ezekből kell kiindulni.
2019. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Inkább nadrágokat hordok, de néha felveszek szoknyát is. És hát igen, pont az van velem, hogy akik jól öltözködnek, azokra irigykedem kicsi
2019. jan. 5. 16:16
 10/27 anonim ***** válasza:

17 évesen ez nem gáz. 27 évesen már annál inkább az lenne.

A korosztályod legnagyobb része a fast-fashion alapján öltközködik,semmiképp nem javaslom, hidd el, az még rosszabb,ha valaki az aktuális divatot követni, minthogy te még nem találtad meg a sajátod.

fast-fashion=nincs kialakult stílus. Tehát ezek semmivel sincsenek előrébb,mint te.


Mit tegyél? Ha megvan,hogy milyen ruhák tetszenek, vagy mik állnak jól, akkor vegyél olyat. Ne rohand meg a boltokat görcsösen keresgélve,mert abból az fog kisülni,hogy ezt csak azért vetted,hogy legyen végre valami, de aztán nem nagyon hordod.

Ha pl.szereted a szoknyát, akkor keress. Vegyél mondjuk egyet,ami tetszik. Ha 5 boltból 4-ben kapásból veszel valamit,nem biztos,hogy később is tetszeni fog,csak elvitt a hév.

2019. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!