Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem ezt a rövidnadrágot...

Felvehetem ezt a rövidnadrágot? (+KÉPEK)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mivel nem vagyok a legvékonyabb, szerintetek felvehetem-e ezt a magasderekú farmer rövidnacit. 170 cm vagyok és 58 kg, 38-as méret, bár tudom inkább a formák számítanak. Így magassarkúval gondoltam, a felsőt ne nézzétek, az otthoni:D

[link]

[link]

[link]


Dél felé jövök haza, akkor tudom megnézni a válaszokat, köszi mindenkinek előre is^^


2010. júl. 2. 06:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nadrág nekem alapból nem tetszik, de egyébként szerint az alakod nem kizáró tényező, hogy hordjad.
2010. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden férfi megfordul utánad, nehogy fogyni akarj, igy szuper az alakod. Nyugodtan vedd fel, csinos leszel benne.
2010. júl. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó lábaid vannak! felvehet a nacit nyugodtan (mondjuk enkem sem jön be, de az alakod nem kizáró tényező)!

24/l

2010. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan felveheted :) jó alakod van :D de ugye nem ezzel a cipővel gondoltad?
2010. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

felvehetnéd, az alakod jó

de sztem ez a nadrg nem túl divatos..:S

2010. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*nadrág
2010. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

" hogy mivel nem vagyok a legvékonyabb,"


Nos, ezt felejtsd el, nagyon jó alakod van. Nyugodtan felveheted, csak ne ezzel a cipővel. =D

Bár nekem a nadrág igazából nem jön be, nem a stílusom, de ha Neked tetszik.. =)

2010. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy nincs jó alakod?:O Szerintem tökéletes:) Nyugodtan felveheted ezt a nadrágot
2010. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A nadrág nekem sem jön be, de nem áll rosszul

Viszont ne ezzel a cipővel vedd fel, hanem egy sima körömcipővel vagy szandállal. A bokánál lévő pántok rövidítik a lábat is nem előnyös.

2010. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alakoddal semmi gond, a nadrág viszont nekem sem jön be, és az ilyen magas derekú nacik elnyomják a csípőt.

Talán úgy nem, ha a felső a 2 zipzár aljáig ér.

A cipő tényleg nem nagyon passzol hozzá, vmi egyszerűbbel jobb lenne.

2010. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!