Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol lehet dior...

Magyarországon hol lehet dior cuccokat (női) venni? És milyen áron vannak általában?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnyílt- e a Dior Márkabolt, idénre volt tervezve az Andrássy útra. Szerintem ha rákeresel kiderül, hogy megnyitott- e már.


De ez egy luxusmárka, tehát százezrekkel vagy milliókkal indulj el oda vásárolni, mert pl. egy táska kerülhet 500ezerbe is.

2010. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó sok pénzed lehet ha dior ruhákat akarsz venni:O
2010. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem költeni akarok hanem szétnézni.. xD

meg ha van valami elérhető áron akkor megvenni.. de am lehet, hogy inkább kimegyek külföldre szétnézni.. igaz, hogy Angliában van sok olcsó cucc?? mert akkor inkább veszek egy csomó olcsó cuccot mint mondjuk egy dior-t.

2010. júl. 3. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, Angliában nincs sok olcsó cucc, Anglia messze drágább, mint Magyarország..max hazsnáltan fogsz t udni "oclsón" iylen luxusmárkákat vásárolni.
2010. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy Dior boltba szerintem megkörnyékeznek az eladók és addig nem mehetsz ki míg nem veszel valamit, mert ott nemnagyon engedik szerintem, hogy csak úgy próbálgass
2011. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!