Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet normálisan felöltöz...

Hogy lehet normálisan felöltözni ebben az időben?

Figyelt kérdés

Az átmeneti és téli kabátokat, parkákat már száműztem, novemberig ne is lássam.

Viszont még napközben is annyira hűvös van itt (max 12 fok).

A farmerdzseki vastag kötött pulóverrel ill a bőrdzeki, kötött pulcsi, sál is hideg még néha, de nem akarok megint szövetkabátot vagy pufidzsekit felvenni, mert akkor annyi a változatosságnak.


Ti mit hordtok?


2019. ápr. 12. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rétegesen szoktam öltözni. Ilyen hidegebb időben bőrdzsekit veszek fel, az enyém pont annyit melegít mint a béleletlen szövetkabát.

Attól függően öltözöm alá jobban, hogy mennyire van hideg.

Ha fázom akkor valami vékonyabb felső ami bentre pont jó, rá kötött pulcsi vagy kötött kardigán.

Vékony blúzra is kötött pulcsit veszek, aztán ha melegem van mindig ledobok egy réteget.

Vannak olyan vastagabb farmer ingjeim amire nem kell semmi max alá veszek egy vékony trikót.

Szóval amiket leírtál én azokat hordom kb, csak rétegezve. Így nem fázom és nincs is melegem ha délután melegszik az idő.

Plusz ugye szoktam még sálat vagy valami kendőt is vinni magammal.

2019. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen jól mondja az előttem szóló, a réteges öltözködés a leg fontosabb, így tudol magadról le venni, én mondjuk fázósabb vagyok így nekem könnyebb dolgom van szerintem, alul vékonyabb nadrág alá vettem fel vastag pamut harisnyát, felülre vettem fel bodyt ami ilyenkor nagyon praktikus és amúgy is nagyon szeretem, hosszú ujjú póló, meg egy pulóvert, és egy jó széldzsekit, így bármikor le tudok vetni valamit, de erre az el következő napokban nem nagyon lesz rá szükség már mint a vetkőzni itt alig van 9fok és fúj is a szél:(.
2019. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Miért reklámozzák az emberek a saját hülyeségüket?

Mi az, hogy "száműzted"?? Bezártad egy ládába, a ládát a szekrénybe, a szekrényt a garázsba, a kulcsot meg lenyelted?

Meg, hogy csak azért sem veszel meleg kabátot, mert nem "változatos", még akkor sem, ha már a jegesmedvék is kabátban járnak.

2019. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!