Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég vékony lány vagyok...

Elég vékony lány vagyok (174/55), szerintetek mik azok a ruhadarabok, amelyeket felvehetnék nyáron?

Figyelt kérdés

Magas, vékony vagyok, hosszú barna hajam van, zöld szemem, nincs túl nagy mellem, azt mondják 'jók' a lábaim, lehet azokat kéne hangsúlyozni. A stílusom amúgy sportos, egy kis bohém beütéssel. Azt is tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de szánnátok rám is néhány percet? Képeknek is nagyon örülnék.

Köszi szépen!

16l


2010. júl. 10. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én felpróbálnák egy hosszú ruhát,szerintem jól állna ha magas vagy.Egy rövidnadrág jól kihangsúlyozná a szép lábaid,vagy akár egy miniszoknya ha szereted.Azonkívül hordj világos színeket,olyan felsőket,melyek fodrosak,mintásak,zártabb nyakúak.Remelém segítettem.

Itt egy link is:

[link]

2010. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy vékony vagy mindeképpen az olyan pólókat, toppokat ajánlom amik felül a mell résznél feszesek, viszont hasnál kicsit tágulnak. Számtalan ilyen van a tescoban (F&F). Szerintem nagyon csinosak és divatosak. Ha jó lábaid vannak kihangsúlyozhatod egy nagyon kicsi rövidnadrággal, vagy miniszoknyával. De vigyázz!! ha vékony a lábad nem ajánlom a magassarkút, azzal olyan mintha egy 13 éves lába lenne.:) Leggings eket is ajánlom mivel teljesen rátapad a lábadra így kihangsúlyozza azt. A magasságod miatt én hanyagolnám a magassarkút, esetleg buliba vagy más alkalomból. A saru most nagyon nagy divat:)


[link]


remélem tudtam segíteni!!:)

2010. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ez a cikk, sok hozzá a kép is, amik között elég sok a nyári ruhadarab:)

[link]

2010. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, várom a többiekét is.:)
2010. júl. 11. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

aztaa. : D kajak ugyanilyen vagyok:D csak 170 cmel:$

vegyél farmersortot--> nagyon szépen kiemeli a hosszú lábaid;) pasiknál elöny;)

nekem sincs tul nagy cickom:$ de push up melltartó rajtad is segit:P olyan melleim vannak benne... : D minden haverom megemliti :$ szval hajrá;)

és h kicsit csajosabb legyél valami kivágotabb topot vegyél fel : )

cipőbe meg most nyáron ugyis divatosak a szandik, tök jókat lehet kapni : ) de én tornacipőt is szoktam felvenni ehhez :D

rem. tudtam segiteni. :/ Puszii.(K)

2010. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kösziköszi, nagyjából én is ilyen cuccokat hordok. :)

még írhattok nyugodtan. :)

2010. júl. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!