Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Rendellenességgel születtem, ezért az orr formám nem a legszebb.

Zavar is meg nem is.. Attól függ milyen kedvem van.

Gondoltam rá, hogy megoperáltatom, mert nyilván én is vágyok a szépségre, de félek is a műtéttől.


Ti mit tennétek?

21/L



2019. júl. 27. 00:22
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez a döntés, csak rajtad áll. Ha neked úgy lenne megfelelő,akkor csináld!


Nem kell félni,a végén még túl agyalod,az meg nem lesz a legjobb!


Én,megcsinálnám. Hogy szebbnek érezzem magam,nyilván ha nem érezném magam jól,úgy a bőrömbe akkor persze!

2019. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez a te döntésed! Ha nagyon zavar régóta és emiatt lett alacsony az önbizalmad, akkor vállald el, ilyen egyszerű...
2019. júl. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem attól függ. Màrmint, ha sokat gondolsz arra, hogy zavar az orrod, akkor persze. Egyèbkènt èn is így vagyok pàr dologgal. Zavar, de csak nèha. Màrmint nem az van, hogy belenèzek a tükörbe, ès "annyira utàlom az orrom". Hanem nèha-nèha eszembejut, hogy annyira jobb lenne egy szebb orral.


De szerintem ha te sokat agyalsz azon, hogy zavar, akkor műtesd. Ès ne fèlj a műtèttől. Egy megbízható, jól vèlemènyezett orvost keress, ès minden okès lesz.

2019. júl. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Csináltasd meg. Ha ennyire zavar az mérgezni fogja az önbizalmad egy életen át. Nekem a mellemmel vannak problémáim és amint lesz rá pénz meg fogom csináltatni. Félelemre nincs okod, egy normális plasztikai sebésznek ez rutin műtétnek számít már.
2019. júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy barátnőm is ilyen problémával született és emiatt nagyon kevés önbizalma van. Sokszor mondtuk már neki, hogy ő így különleges és ezzel együtt szép (és ezt nem csak azért mondtuk, hogy kicsit megvigasztaljuk, hanem azért, mert tényleg szép lány és az orra egyáltalán nem vesz el a szépségéből). Nem láttalak még, de biztos szép vagy ezzel együtt is, de ha téged zavar és nem tudod elfogadni és a műtétet is bevállalnád, akkor nyugodtan ez a te döntésed. De szerintem még beszélj erről olyanokkal, akiket ismersz és adsz a véleményükre, mert sokszor képesek vagyunk másképp látni magunkat a tükörben.
2019. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2019. júl. 27. 09:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!