Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nektek tetszik a szám formája?

Nektek tetszik a szám formája?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit vékony, gondolkoztam rajta, hogy egy picit feltöltetem de nem döntöttem még el biztosra. Próbáltam optikailag nagyítani rajta, hogy körbe rajzolom szájceruzával de nem tetszik mert látszik, hogy rajzolt és az csúnya. Vélemények? Feltöltessem vagy fogadjam el inkább?

Mindjárt küldöm a linket!


2019. aug. 7. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szép a szád. Ha nekem ilyen lenne, biztos hogy nem töltetném fel. Fogadd el, ne akard hogy vastagabbnak látszon, így sem vékony!
2019. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem szep
2019. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én inkább tetováltatnám, lehetőleg egy nagyon jó helyen. Rengeteget dobna rajta, főleg, hogy a kontúrja nem túl erős most. Szerintem utána nem is akarnál feltöltést már :D A jó helyet meg azért írtam, mert nem az olcsó szalonok referenciaképei a mérvadóak.
2019. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!