Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki tul esett mar rajta,...

Z.Ildiko91 kérdése:

Aki tul esett mar rajta, megbanta valaki a mellnagyobbitast? Ha igen miert?

Figyelt kérdés
Tervezek egy mell nagyobbitast de nem szeretnem megbanni. Teljesen elmulik a fajdalom egy kis ido utan mintha nem is ereznem?

2019. okt. 30. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
a megfelelő orvos kiválasztása a legfontosabb. én hallgattam az orvosomra a mérettel és a formával kapcsolatban (nem lett túl nagy, alakomhoz illő) és nem bántam meg. a fájdalom 1 hét után kb elmúlik, de addig kapsz fájdalom csillapítot. fáj, de megéri :)
2019. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem bantam meg. Azert arra keszulj, hogy hosszu ideig fajdogalhat.

Lassan egyevesek a cicik, mostanaban erzem ugy, hogy olyan, mint elotte.

Ez ne tartson vissza.

2019. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Kolléganőm beszélt le róla..ő megbánta. Alapból csak a pasija miatt csináltatta meg, nem azért mert ő akarta. A műtét rosszul sikerült, begyulladt a seb,még a légzés is fájt neki, aztán újra kellett műteni. Vissza már nem csináltatja mert ha kiveteti lógni fog meg ráncos lesz..

Bónusz amiért még nem csináltattam..egy nőgyógyász azt mondta ő még nem látott szilikonos nőt szoptatni.. én a babámat majd anyatejjel akarom táplálni,nem tápszerrel ha nem muszáj. 30-on felül már nem is zavar a kisebb mellem, a pasikra magasról teszek mert életem párja imádja a melleimet. Olyannak amilyenek. Ez nekem elég. Szóval gondold meg át.

2019. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Jo nagy hulyeseg hogy nem lehet szilikonnal szoptatni, kolleganomnek meg van csinalva a melle es vigan szoptat lassan egy eve.
2019. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

5ös

Egy szülész-nőgyógyász mondta. :) Nem állítom,hogy nem lehet,de ha megvan rá az esély,nem kockáztatnám.

Még annyit tennék hozzá,hogy nekem rém gusztustalan volt megérinteni.. megengedte a kollegina,hogy megfogjam. Mintha gumit markolászna az ember. Semmi természetes esése, puhasága. Persze ruhában jól mutat, nekem is tetszik. De nem akarnék már 2 gumipogit a mellkasomra.

2019. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

6#. Abszolút így van, kiábrándító, és undorítóan mesterséges a szilikon mell. Tapasztalatból mondom, volt már dolgom vele, de közelébe sem ér az igazinak, hiába fel van tuningolva az akkor is csak egy műanyag

F26

2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Marha jól néznek ki a szilikon cicik, aláírom. De ahogy olvastam egy két fórumon, egy csomó lánynak van minden kínja vele. Az egyik ezért aggódik, a másik azért. Hát a tököm kockáztatná az egészségét.
2019. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

A normális válaszom megint 0%.

Válaszoljon akkor a f..om. legyetek műmelles tucatnők. Hajrá.

2019. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én most vagyok túl múlt szerdán voltam dr Krasznai Zsoltnál 310 cc magas profilú sebbin implantátumot kaptam félig izom ala. Én rogton a műtét utan mihelyst észhez tertem mar felkeltem, este elmentem “zuhizni” fajdalmam olyan szintu amiket a neten olvastam nyoma sem volt en mar akkor fel tudtam emelni a karom megtudtam fesulkodni is bar lehet nem lenne szabad. Az este kicsit kellemetlen viszont ha szukseges adnak altatot es fajdalomcsillapitot de nekem nem volt szukseges. Masnap vettek ki a drain csoveket abbol sem erezni SEMMIT. Magamtol oltoztem fel parom hozott haza mondjuk az kicsit kellemetlen volt mikor bukkanokba ment..:) korulbelul 3 nap ami kellemetlen. Tegnap mar az oldalamon aludtam ugy hogy parnat tettem a cicik ala. A hegekre kell vigyazni hogy ne erje idegen anyag fertozes elkerulese erdekeben. 2 napja -van itthon taposo gepem -es kisebb fokozaton is de nyomom:)


Mindösszességben én nem bántam meg egyaltalan hogy megcsinaltattam, pedig nagyon nagyon nagyon féltem az altatastol a fajdalomtol mindentol... en nem is tudtam ezekre felkeszulni de elmondhatatlanul kellemes csalodas volt. Azota minden nap leveszem es megnezem oket gyonyoruek... es semmikepp sem hagynam ki inkabb azt banom nem hamarabb szantam ra magam.

Neked pedig azt tanacsolom, ha nagyon szeretned es meg is teheted akkor csinaltasd meg!! Itt ugy is irigy emberekre talalsz vagy unalombol irkalnak kozben meg a tobbsege rohanna ha megtudna csinaltatni. Az meg hulyeseg hogy tucat leszel most az is tucat akik nem csinaltatjak meg akkor most tok mindegy hova tartozunk ..:D szerintem csinald azt amit szeretnel amitol TE jol erzed magad, viszont csak es kizarolag akkor ha magad miatt szeretned! Orulok ha segithettem Neked. Szep napot! 23L

2019. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem h azert nem csinaltatja meg valaki mert nincs ra penze. Rengeteg gazdag es hires no is van eredeti, igazi mellekkel, pedig gondolom nekik is lenne ra penzuk. Egyszeruen nem tetszik mindenkinek a muanyag mell, ezt meg ti fogjatok fel, mucsajok 😀

F29

2019. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!