Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik debreceni plasztikai...

Melyik debreceni plasztikai sebészt ajánlanátok mellkorrekciós műtétre?

Figyelt kérdés

Szeretném megműttetni a melleimet,de egyáltalán nem tudom hogyan működik ez az egész,kik a legjobbak,szabad-e ilyenkor az árakat nézni stb.?!Évekig elleneztem a plasztikai sebészetet,és beteges dolognak tartottam.Aztán valami történt és most már igazán elszánt vagyok és nagyon szeretném megcsináltatni.

Ha esetleg valaki átesett Debrecenben hasonló műtéten örülnék ha megosztaná velem.Köszönöm Szépen!


2010. júl. 25. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok és semmi képp sem ajánlom debrecent. Ha már csináltatod, rendes helyen ...neten nézz szét ezügyben
2010. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,ezt tapasztalatból mondod?Vagy csak így hallottad?Attól tartok a fővárosi árak nem kicsivel lehetnek magasabbak a vidékieknél.
2010. júl. 25. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem orrmütétem volt debrecenben, Dr. Fábián Zsolt csinálta én megvagyok vele nagyon elégedve. Szerintem mellmütétet is jól megcsinálja.
2010. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nővérem ápolónő tőle hallotam ezt azt (első válaszoló voltam)
2010. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike,azthiszem valahol alaposabban utána kéne járnom.
2011. jan. 3. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!