Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika 24-25 évesen?

Orrplasztika 24-25 évesen?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és sosem szerettem az orromat, a szívem mélyén már régóta meg akartam műttetni. Most eléggé elszántam magam, hogy egy-két év múlva sort is kerítenék rá. Szerintetek nem késő még? Priviben képet is küldök, ha valaki mondana véleményt, azt megköszönném. (írjatok kort és lakhelyet)

2020. márc. 27. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kuldd
2020. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kèső,

Nekem csak akkor küldd el ha tényleg véleményt akarsz hallani. Nem azt,hogy lebeszeljenek róla

2020. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel a csontosodás lényegében befejeződött, nem kell attól tartani, hogy a műtétet követő pár év múlva megváltozik a megjelenés.
2020. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldd
2020. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldheted. Én is szeretnék plasztikát (22vagyok).
2020. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldhetsz kepet. En 21 vagyok des kb 16 eves korom ota ket naponta eszembejut hogy meg kell majd csinaltatnom. Sajnos nem allok igy anyagilag meg, de amit lesz ravalo bevallalom.
2020. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!