Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok/nők! Ti szeretnétek...

Lányok/nők! Ti szeretnétek plasztikáztatni, és ha igen mit és miért?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki annyira utálja a kinézetét, hogy nem képes együtt élni vele?

2020. jún. 23. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, arcot
Igen, mell nagyobbítás/felvarrás
Igen, orr
Igen, egyéb
Nem, elégedett vagyok a külsőmmel
Nem vagyok elégedett a külsőmmel, de nem is plasztikáztatnék
78 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Sose plasztikáztatnék.

Feleslegesen tönkretenném a saját testemet, amivel alapvetően elégedett vagyok.

A sport és a megfelelő étkezés és néhány természetes praktika sokkal szebb és sokkal tartósabb eredményre vezet.

21/L

2020. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mellnagyobbításom lesz, ha minden jól megy. Nem utálom annyira a jelenlegit, mert a formája oké csak elég kicsi. De a nagyobb mell jobban tetszik, és most van rá pénzem, szóval miért ne?
2020. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne rá pénzem: fül, orr, áll, has, mell
2020. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
81%
Nekem is szeptemberben lesz mellnagyobbítas, felvarással. Van egy asszimetria benne. Az egyik kisebb mint a másik. És már szültem is. Ugyh miért ne?
2020. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy vagyok ezzel, hogy amíg csak egy olyan dolog is van rajtam, ami nem tetszik, de tudok rajta változtatni, addig változtatok, vagy szép lassan elfogadom. Ha pedig van olyan dolog, amin nem tudok, és nem is tetszik, akkor elgondolkozom rajta, hogy ténlyegesen megkeseríti-e annyira az életem, hogy megérje az a rengeteg pénz (ezer más dologra kell gyüjtenem, ami fontosabb), illetve maga a fájdalmas beavatkozás (utálok mindent ami szúrással, vágással jár, irtózom tőle, persze ha az életem múlik rajta akkor oké :))

Amúgy ha korlátlan pénzem és bátorságom lenne, akkor egy nyaki zsírleszívás és egy mellplasztika kinézne nekem :D

2020. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Orrom lesz megműtve,de csak egy kicsi változtatás,hogy tökéletes legyen.És ajak feltöltés.
2020. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az egyébre szavaztam. Több műtétet is szeretnék, de csak a magasságnövelést merem ide leírni, amúgy sok utálatot kapnék. :) (hidd el, a nagy részét nők nem akarnák, ezek nem nőies műtétek, úgyhogy még off is lenne) :)
2020. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Októberben lesz a 2. Mellműtétem. És ha valami miatt pl. szülés megereszkedik, vagy kitágul, újra meg fogom csináltatni.

Zsírleszíváson gondolkodom még has-comb tájékon, de majd meglátjuk edzéssel mennyit változik. Ezt még lehet elengedem inkább...

2020. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen , majd a fogyàsom végén. Mell, has, kar, combok.
2020. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Max pár anyajegyet és csúnyább heget vetetnék le. Túlságosan tojok a fájdalomtól.
2020. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!