Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Intim plasztikát lehet csinált...

Intim plasztikát lehet csináltatni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Kisajak kisebbítést szeretnék, mert nagyon elveszi az önbizalmam és zavar is szex közben...nem vagyok még 18 és a szüleimnek nem merem elmondani, ugyanis elég konzervatív családom van, azt sem tudják még hogy már nem vagyok szűz..esetleg valaki tudna ebben segíteni, hogy hogyan lehetne ezt megoldani szülő nélkûl? 17/L

2020. júl. 8. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Várj egy évet aztán nem kell engedélyt kérned senkitől sem,annyit meg csak kibirsz
2020. júl. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Inkább lelkileg kéne magad megerősíteni. Tudod előfordultak már olyan esetek is, hogy egy elrontott intim plasztika után érzéketlenné vált a hölgy csiklója. Nem tudom, neked megérne ennyit? Hogy esetleg soha többet ne lehessen kielégítő szexuális életed? Még csak 17 éves vagy.
2020. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem bármit megérne, egy volt partnerem megjegyezte és ezzel nagyon a foldbe tiporta az onbizalmam....
2020. júl. 9. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Tehát bevállalnád azt, hogy esetleg soha többet nem élvezed a szexet, mert valaki egyszer megjegyzést tett rád? Hát pont ezt akarta elérni. Viszont neked meg fejlesztened kell az önbecsülésed. Menj el beszélgetni egy pszichológussal, ha ennyire mély traumának érzed. De ne írj ilyen butus dolgokat 17 évesen, szart sem ér az a volt partnered, egy év múlva már nevetni fogsz rajta.
2020. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Te nagyon okos lehetsz utolsó.

Kiváncsi lennék hogy tudnál élni olyan kisajkakkal amik kilógnak, becsípődnek, gyűrődnek és kényelmetlen velük az élet. Ne itt hirdesd a hülyeségedet.


Kérdező: 18 év alatt szülői beleegyezés szükséges sajnos. Várd meg míg 18 leszel utána megtudod csináltatni, de ezek nem olcsó műtétek. 2-300ezer Ft biztos van.

2020. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

5 Igen, te biztosan rettentően okos vagy. Nem írta sehol a kérdező, hogy extrém lenne a helyzet. Csak azt írta zavarja szex közben. Ez lehet csak esztétikai probléma is.


Szerintem meg inkább az a hülye, aki egy esetlegesen az egyén számára zavaró esztétikai problémára plasztikai műtétet javasol egy 17 éves lány esetében. Amit írtam az egyáltalán nem hülyeség, a kockázat az valós. Ha valóban okoz fizikai problémát is, akkor megérheti mérlegelni, egyébként meg...

2020. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként te nő vagy?
2020. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

18 év alatt megcsinaljak!

És tb támogatja🤷🏽‍♀️Ugy dumáljatok hogy nemis nézetetek utàna!

2021. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!