Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás a pénisz körül?

Zsírleszívás a pénisz körül?

Figyelt kérdés

Az fizikailag lehetséges, hogy egészen a szeméremcsontig eltüntessünk minden zsírszövetet a pénisz feletti területen, illetve körülötte?

Nyilván a szemétemcsontnál vannak a tartó szalagok, amik tartják a péniszt, de ez elenyésző.


Akár 3 centit is nyerhetnék így. Van itt olyan, aki már alávetette hasonlónak magát?



2021. jan. 20. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak abban bízom,hogy nem minden pasi ennyire idióta. L.
2021. jan. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsére nem 😇
2021. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
ettol nem lesz nagyobb maga a penisz, hiaba erolkodsz. amugy meg, ha dagadt vagy, fogyj le.
2021. jan. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem nagyobbítani akarom, hanem optikailag az egészét kihozni.

Miért lennék ettől idióta?


Végeznek egyébként férfiakon ágyék területen zsírleszívást:

[link]


Én csak kíváncsi voltam.

Csak elfelejtettem, hogy ez a gyakori és teli van olyannal, mint az #1 válaszoló. Le is lépek innét, ezzel is esik a gyakori átlag IQ szintje.

2021. jan. 21. 12:47
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen felesleges az optikai tuning, attól nem lesz nagyobb.
2021. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

De ha már eleve 18,5 centis és látszik belőle 15, akkor azért szerintem érdemes elgondolkoznom rajta.

Nem lesz nagyobb, de szeretném az igazi méretét előhozatni.

2021. jan. 21. 13:29
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha 4-5 centiről indulnál, még megérteném, hogy ilyesmi beavatkozáson gondolkozol... Nem félsz a komplikációktól?! Fogadd el magad!
2021. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Dietazz.

Edzz minden nap. Szalkasodj le.

Ezek fontosabbak es celravezetoek.

2021. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Miért félnék?


Trombózis? Adnak vérhígítót.


Létezik valódi péniszhosszabbításos műtét, ahol elvágják a szalagokat, amik tartják a péniszt, vagy kihúzzak a pénisz testbe eső részét. Ez kockázatos. Nincs értelme.


Én egyszerű zsírleszívásra gondoltam. Rutinműtét. A péniszemet nem is babrálnák, csupán a zsírt a szeméremcsont felett.

2021. jan. 22. 00:36
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
aha es akkor nyernel vele 1, max 2 centit optikailag, amit valoszinuleg amugyis visszaszednel kis ido mulva. kit akarsz hulyiteni ezzel? szerinted ezen mulik valami? ez olyan, mint amikor a dagadt lanyok probaljak behuzni a hasukat - attol meg dagadtak maradnak es ez latszik is.
2021. jan. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!