Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mitcsináljak ha a plasztikai...

Mitcsináljak ha a plasztikai műtétek megszállótja vagyok?

Figyelt kérdés
Már 8 plasztikai műtétem volt, de szeretnék még nem is egyet. Ha már 1-2 nap van az ujabb műtétem elött már tervezem a következőt. Barátaim / családom aztmondja már kezdem tulzásba vinni de én egyszerűen nemtudok leállni vele, késztetést érzek egy idő után arra hogy megcsináltassam valamim mert ha nem nem tudok meglenni a bőrőmbe, vagy egyszerűen csak nem érzem jól magam. Családom és barátaim mindig mondják hogy mostmár elég lesz mert túlzásba viszem a dolgot, de valamiért nemtudok betelni vele. Ilyenkor mitcsináljak menjek el pszichologushoz vagy mit tegyek?

2021. febr. 7. 18:55
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
18%
Gyűjts pénzt, csinàlj menő instàt, h eladható termék legyél később is.
2021. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már 14 éves korom óta tudtam hogy több mindenem is megakarom csináltatni, sosem voltam elégedett magammal, és már alig vártam hogy 18 legyek és azt csinálhassak a testemmel amit csak akarok. 18 évesen volt szájfeltöltésem, és azóta folyamatosan csak jön az újabb és újabb plasztika, most 22 éves vagyok. De őszintén nekem ezzel semmi bajom és szerintem normális is, de amikor mindenki ezeket mondja körülöttem már kezdek kételkedni magamban...
2021. febr. 7. 19:01
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, esetleg valami normális hozzászólást nem tudnál kihúzni magadból?
2021. febr. 7. 19:02
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen öszintén, miből van rá pénzed? Csak mert nekem 34 évesen sincs annyim, hogy a szülés utáni kötényhasamat eltűntessem...

Na meg nekem is van egy egész listám, szóval amikor rádjön a műthetnék utald át az árát nekem...

2021. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem nagyon tartozik rád :)
2021. febr. 7. 19:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem menj el pszichiáterhez, de minden bántó szándék nélkül. Az nem egészséges, ha ennyire semmivel nem vagy magadon megelégedve. Az a legnagyobb baj vele, hogy akárhány műtétet csináltatsz, mindig úgy fogod látni, hogy van még, ami nem tökéletes, és addig fogod cincáltatni a tested, amíg tönkre nem mész teljesen mind fizikailag, mind érzelmileg. Komolyan mondom, hogy kérj segítséget.
2021. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, csak még egy mondat: amit írsz, azok alapján ez már függőség.
2021. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Es most mar igy meg vagy elegedve magaddal tobbe kevesbe? Szerintem vannak nok, akiknek az osszkepet nezve jol allnak ezek a mutetek, aztan ott van a masik veglet, akiknek teljesen eltorzul az arcuk par ev utan es rajuk se lehet ismerni. Na eddig nem kene elmenni. Egy kivulallot, aki nem ismer kerdezz meg, hogy mi a velemenye, mert akik mar regota ismernek mashogy latnak teged, ahogy te magadat is a tukorben. En egy kepre kivancsi lennek...persze ha nem szivesen kuldesz, azt is megertem.


F25

2021. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát épp erről van szó 😬
2021. febr. 7. 19:38
 10/13 A kérdező kommentje:
8 válaszoló, még nem teljesen, de jobban megvagyok mint voltam
2021. febr. 7. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!