Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol a legolcsóbb a mellimplant...

Hol a legolcsóbb a mellimplantátum ahol biztonságos szakorvosok is vannak?szoval nem románia

Figyelt kérdés

Ahol kb fèlmillio és nem egy millio körul vannak.

Sim átlagos, semmi extre, nem 200 cm3-s kellene



#implantátum árak
2021. márc. 8. 06:24
 1/5 A kérdező kommentje:

*sima átlagos, semmi extra


Vagy másnak honnan volt rá pénze?

2021. márc. 8. 06:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért a nagyon olcsótól óvakodnék. Szlovákiában 2500 euro szállással ami elég jó ár. De átlagban 3000 euro körül van. És kinek honnan van rá pénze? Legtöbb esetben munkából. Van aki hitelt vesz fel rá.
2021. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hitelt erre, én kétlem. Meg munkabért is kétlem valahogy.


És szlovákia szerinted "biztonságos"? Szoval a 2500 eur megéri?

2021. márc. 8. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Külföldi forumokon elég jó véleménnyel vannak róla.

Nyilván nem minimàlbèrből spòrolnak össze annyi pénzt albérlet mellett. És igen, sok olyanrol tudok aki személyi kölcsönt vett fel, vagy kiment néhány hónapra külföldre dolgozni. De félmillióért nem hiszem,hogy lehet találni. Illetve az sem biztos, hogy a sztárolt orvosok is jók. Volt ebből botrány nem kevés. Szóval nem tudom. Én is akartam műtetni magam, de annyi mindent olvas az ember, hogy nem tudni kiben bízni. Plasztikai csoportokban sokszor kedvezményért sztárolnak orvosokat aztán néhány hónap vagy év es borul a bili mert akik rohantak hozzá azoknak akkor mutatkozik meg, hogy el lett rontva.

2021. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először megtanultak helyesen írni.
2021. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!