Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezen filler tudna segíteni?

Ezen filler tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapból elégedett vagyok magammal, igyekszem adni magamra, sminkelek, edzek, stb. Ezeket csak azért írom le így mellékesen, mert már próbáltam minden alternatívát és minden másra figyelek magamon (:


Szóval van azonban valami, amivel tinédzser korom óta nem vagyok elégedett és igen, volt hogy bunkó emberektől kaptam rá megjegyzést, hiába dicsértek páran, hogy szép vagyok, ez megmarad az emberben..

Szóval úgy tudnám jellemezni, hogy kicsit "ázsiai" arcom van. Szemből semmi gondom nincs vele, arányos, de az oldal profilommal sosem békültem meg. Azt tudnám mondani, hogy lapos a profilom, de csak az orr résznél. A szám szemből nem vékony, szép telt, de oldalról nem jön szépen előre.

Az állam és a homlokom nem lapos.

Nagyon nem szeretnék komolyabb beavatkozást, hallottam, hogy vannak olyan filleres megoldások, amik képesek a profilt kicsit megváltoztatni. Van itt valakinek ezzel tapasztalata? Mit gondoltok erről? Köszönöm a segítő válaszokat - és első sorban magam miatt tenném, magamnak szeretnék tetszeni. (:



2021. márc. 15. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz privatba esetleg kepet kuldeni? Ha nem szeretnel magadrol kzldhetsz hasonlot is. Amugy igen, van. Orrot is szoktak ugy egyenesiteni pl
2021. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma találkozom a dokimmal 16.30-kor, megkérdezem neked tőle és írok.
2021. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Oh de szuper vagy, köszönöm!

Ha a dokinak pontosítani kellene, azt mondanám, hogy enyhén "Hold típusú" profilom van (: tehát a száj-orr rész laposabb.

2021. márc. 29. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, megkérdezem!
2021. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy fillerrel nagyon jól lehet korrigálni orrot is és szájat is. Ismeri az ázsiai arcokat és mondta, hogy ott az áll környékére szoktak koncentrálni, hogy javítsák a profilt minden irányból. De látatlanban nem tud mit mondani, főleg, hogy fényképem sem volt. El kéne menned egy konzultációra és megmutatni magad egy dokinak.
2021. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!