Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meddig nem lehet munkába...

Meddig nem lehet munkába állni mellplasztika után?

Figyelt kérdés
Én egy hónapot olvastam, amíg nem szabad szinte semmit csinálni....pl vezetni és nekem kicsit soknak tűnik. A legalább két hét az mindenhol van, de mondanátok személyes tapasztalatot?Nincs ennyi szabadságom egyhuzamban, kíváncsi lennék h meddig van az h szinte kín minden mozdulat. Nem utolsó sorban van egy kisfiam is, őt is el kéne látni...
2010. aug. 20. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

a hoxa.hu-n van egy olyan fórum h mellplasztikai tapasztalatok. na ott aztán válaszolnak minden kérdésedre. egyébként számolni kell egy 1hónap szabadidővel utána mert azért ez nem vicc. megerőltetéstől elmozdulhat az implantátum, meg ki tudja még milyen bajok származhatnak belőle. 1hónapot tényleg várni kellene a megerőltető dolgokkal. kisfiadat pl semmiképpen se emelgesd. vezetés sztem 3hét után simán. 1hét az ami elég fájdalmas, kellemetlen. na de tényleg a fórumon mindent megtudhatsz, nagyon kedvesek ott :

[link]

2010. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én jól viseltem az orvos szerint, műtét után egy órával már felkeltem, este már egyedül "zuhanyoztam". Éjszaka nagyon fájt, és utána pár napig még elég kellemetlen volt, sok mindent csak nehezen tudtam megcsinálni. Kb. egy hét alatt enyhült a fájdalom, persze azért még éreztem, de egyáltalán nem volt vészes.


Egy hetet hiányoztam emiatt a suliból (műtéttel együtt), utána már mentem, és nem volt gond (nem mondom, hogy nem feszült néha, meg nem volt kellemetlen, de nem akadályozott semmiben). Szóval szerintem az első hét a rossz, utána már azért lehet mászkálni.

2010. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi, tudom h komoly dolog, de nagyon kevés az a munkahely ahol tolerálnak 1 hónap szabadságot....ülőmunkát végzek

fúúú, második! Te egy igazi kemény csaj vagy! egy hét után? köszönöm h Te is írtál!

2010. aug. 20. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
első vok, ha ülőmunkát végzel akk tényleg elég az 1hét. sok sikert a műtéthez :)
2010. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hónap utan voltam én is teljesen jó.2 het utan már tudod emelni a karod de nem teljesen.
2010. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Köszi, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem csak az egyikbe tettek szilikont, a másikat felvarrták (az egyik oldalon nem fejlődött ki rendesen a cicim). :) De szerintem egy hónap nem kell, annál sokkal előbb tudsz már dolgozni, főleg ha ülőmunkát végzel, két héten belül mehetsz is talán már. De sportolni meg emelgetni tényleg nem szabad.:)
2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

A fájdalom egy dolog, de nem akarom a végeredményt se kockáztatni a túlerőltetéssel, hamár az ember rászánja magát....

Második! nekem is hasonló a problémám, sajnos az egyik mellem nem nagyon akart kifejlődni, mindig is sokkal kisebb volt, annyira nem zavart, aztán szoptatás után szinte teljesen eltűnt.....ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem, h neked ki csinálta?

2010. aug. 21. 10:53
 8/9 kabos_noemi válasza:

Sziasztok! Nemrég olvastam egy nagyon jó e-bookot a mellplasztikáról, ami azt is taglalja, hogy mellplasztika után a 6 héttől 6 hónapig tartó időszakban nyerik el végleges formájukat az új keblek, de bő 1 hétig erősen ajánlott pihenni, és a munkát is hagyagolni.. Itt töltöttem le egyébként:

[link]

Remélem segítettem!

Üdv,

Kabos Noémi

2012. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia,


A legjobb válassz az, hogy e felépülési idő változó, ami belátható, nem mindegy milyen a szervezeted, milyen módszert használ az orvosod, stb stb stb. Szóval szerintem ha beírnám, hogy egy hónap vagy egy hét az eléggé félrevezető. Ajánlok viszont egy oldalt, ha szeretsz olvasni, és szeretnél utána nézni a dolognak: legyszexi.com/mellplasztika/. Részletesen le van írva minden alapvető infó, plusz az egyes módszerek, meg a legújabb technikák, előnyök hátrányok. Szerintem ha tényleg érdekel a dolog mélyedj el benne, és pár dolog ki fog tisztulni!

2014. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!