Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Jánky Györgynél kisajakpla...

Dr. Jánky Györgynél kisajakplasztika? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta gondolkodom ezen a műtéten, és Dr. Jánky György tűnik a legszimpatikusabbnak. Van valakinek vele tapasztalata? Le tudnátok írni? :)

(hoxa fórumot szoktam olvasni, ott már mindent átrágtam)


A negatív kommenteket elkerülendő:

- Egyik partneremnek sem volt baja azzal, hogy nagyok a kisajkaim, de én több éves párkapcsolatban sem tudtam teljesen elengedni magam, így ez abszolút rajtam áll, és a magamnak való tetszés az elsődleges.

- Sokszor okoz kellemetlenséget a nagy kisajak (teszem hozzá nem úgy nagy, mint amit a netes képeken látok, hanem valóban nagyon méretes mind a kettő.) akár fehérneműválasztásnál, akár strandon, stb.


Szóval Dr. Jánky Györggyel kapcsolatos vélemények érdekelnének elsősorban, illetve hogy kinek milyen hatással volt a későbbi életére?



#plasztika #kisajkak #műtét #kisajal plasztika
2021. ápr. 19. 15:24
 1/2 anonim válasza:
Szia! Azóta megmutetted nala? Nekem is tervben van sok jót hallottam róla.
2021. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is érdekelne!
2022. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!