Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan magyarázzam meg a...

Hogyan magyarázzam meg a bugyuta, és idióta nyomulós ismerősök valamelyikének; HOGY NEM AKAROK SEMMILYEN MŰTÉTET!?!?!? Hányszor és milyen nyelven mondjam még el?

Figyelt kérdés

Néhány ismerősöm nagyon nyomul és erőszakoskodik, miért nem csináltatok plasztikai műtétet, vagy műtétet magamon... Mit képzelek én, hogy így nézek ki természetes külsővel, ahogy és amilyen vagyok.

Véleményem szerint így kellene elfogadnunk egymást, ahogy vagyunk.

Beleértve azt is, ha én sminkelek és neki nem tetszik, vagy ha ő erőszakoskodik a műtétért, KERESSEN MÁSIK NŐT!

Elnézést és bocsánatot kérek a haragos hangulatért, de már nagyon unom, hogy ilyenre akarnak rábeszélni és rávenni.



#divat #műtét #vágyakozás #életmód #szépség, egészség
2021. júl. 13. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mit szeretnének rajtad megműttetni?
2021. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
:D
2021. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
96%
Hagyd faképnél őket, ha elkezdenek basztatni. Nekem bevált, bár nem műtéttel basztattak, hanem hogy hordjak push up melltartót.
2021. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyszer egy idősebb nő kezdte el magyarázni, hogy csináltassak mellműtétet. Mert hogy nagyok és egy ilyen fiatal lánynak nem így kéne, hogy kinézzen a melle. Pár év híján negyven voltam akkor.
2021. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora proli közegben élhetsz...
2021. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Asszem az ilyenek tàrsasàgàt nem keresném.
2021. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Te most ide jöttél dühöngeni, mert egy ostoba ismerősöd, a paraszt kérdéseivel zaklat?

Süt a nap, menj ki a vízpartra keress egy új pasit.

Ennyi. :D

2021. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd ott őket a fenébe, tudod kinek kellenek ilyen "barátok".

Vagy kezdd el kritizálni te is ahogy kinéznek. Vagy az úgynevezett "double down" módszer mikor nem csak hogy egyetértesz de túltolod. Fel kéne varratnod a melleid? Dehogy, te legalább K-s kosarat akarsz, ha kapni rá melltartót az túl kicsi. Meg kéne műtetned az orrod? Neeeeem, neked mindig is tetszettek a magukat gyíkembernek átoperáltatók, azt fontolgatod levágatsz belőle egy darabot az olyan jól néz ki. Természetesen hegyes füleken is gondolkozol vagy egy 3. mellen.

2021. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Otthagytam, de még mindig nyomul. Az a baj, hogy ezektől nem lehet megszabadulni, csak harc árán lehetne. Azt meg azért nem jó, ha folytatom, vagy ha egyáltalán belemennék, mert csak provokáció az egész, már felismertem.
2021. júl. 15. 13:23
 10/16 A kérdező kommentje:

Nektek mi a véleményetek erről a gondolatról? Mert szerintem nagyon is igaz:


Tudod mit, ha nagy ciciket akarnál a barátnődtől / barátnődnek, vagy ( leendő) feleségednek, csináltass magadnak nagy ciciket és viseld terheit a vállaidon, hátadon, testeden TE!


Tudd meg, mennyit kegyetlenkednek a nőkkel, és szenvedd el ugyanazt, amit mi nőként!


Erőszakoljanak meg téged is, ha pasi vagy, akkor főleg. Tapasztald meg, milyen rossz a nők helyzete, mert ameddig még nem tudod, úgy a barátnődet, feleségedet sem fogod tudni megvédeni a bántalmazóktól, a kegyetlenektől.

2021. júl. 16. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!