Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit szólnál ha meglátnál egy...

Mit szólnál ha meglátnál egy tündefülű lányt?

Figyelt kérdés
Mármint nem mű hanem rendes plasztikázott hegyes fül. Sok képet látok pinteresten olyanokról akik ezt bevállalták, személy szerint nekem nagyon tetszik. De gondolom kapnak érte rendesen hideget, meleget.

2021. júl. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem tetszik, nem is értem őket. Régen elálltak a füleim, megműttettem őket, most örülök, hogy normális füleim vannak.
2021. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Önbizalomhiányosak és feltűnési viszketegségben szenvednek azok, akik ennyire eltorzítják saját testüket.

Állítólag önkifejezés, de ez milyen önkifejezés? Szereti a tündéreket? Én is, mégse csináltatok tündefület magamnak.

2021. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva soha nem nézem az emberek füleit, úgyhogy valószínűleg ha valaki a képembe nyomná nyugtáznám, aztán ennyi
2021. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramiz válasza:
61%
A fület én sem szoktam figyelni.
2021. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes lenne, akkor tetszene, aranyosnak meg különlegesnek tartanám. Így viszont beteg, és látszik hogy full hülye és gyerekes az illető.
2021. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Hm, hát, ha a stílusához kifejezetten passzolna, akkor tetszene. Ha nagyon elütne, akkor inkább zavarna. Ez is egy olyan dolog, ami nagyon sok mindentől függ.
2021. júl. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez szerintem tipikusan olyan dolog, ami megtetszik egy kis hülye 16-18 évesnek, és megcsináltatja, aztán meg csodálkozik, hogy csak max. csak pultosnak veszik fel egy kocsmába, jobb álláshoz soha nem jut hozzá.
2021. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén nekem nagyon tetszik. En is gondolkodok rajta. 26 eves vagyok
2021. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!