Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nekt3k a botox Mikor kezdett...

Nekt3k a botox Mikor kezdett el hatni? Nekem ez a 3. nap de még semmi hatást nem tapasztalok

Figyelt kérdés
Pedig betartottam azt is hogy le se ültem 6 óráig
2021. szept. 10. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A bitox csúnya.. alaktalan lesz ahova beadták és később mikor összeesik a bőr az öregedésnek, úgy fog kinézni mint ha el lenne verve az a testrész ahová beadták. Az meg hogy felszívódik belőle sok, és rákkeltő, csak a hab a tortára. Nem tudom ki beszélt rá, de nagy barom volt. Úgy vagy jó ahogy vagy!! ;)
2021. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint a botox :)
2021. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap után kezd látszani a hatás. A homlokomat szoktam picit botoxoltatni. Nagyon szép az eredmény.
2021. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hármas nekem is már teljesen kisimúlt! Az első nem tudom miről beszél, vagy irigy mert nincs rá pénze, vagy csak ostobaságokat olvas :D nekem 3 hét kellett a teljes kisimulásig.
2021. szept. 28. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Nem kell odafigyelni a haszontalan válaszokra. 1 hónap után éri el a legszebb hatását. Én, 8 havonta szoktam menni.
2021. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!