Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány évesen kezdtél narancsbőr...

Hány évesen kezdtél narancsbőrös lenni? Változtattál rajta, ha igen mivel? Miket eszel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már egész fiatalon, 16 éves korom körül.

Nem eszek egészségtelenül. Valakinek genetikailag ilyen, akivel nem sok mindent tud kezdeni.

2021. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 :sportolni sportoltál ellene? Hogy tudod így magad elfogadni?
2021. szept. 10. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 volt egy időszak amikor elkezdtem sportolni, de most jelenleg nem. Engem nem zavar annyira, striám is vannak, narancsbőr is. De ez a nők nagyon nagy százalékának is. Ritka ha egy nőnek nincsen stria vagy narancsbőr a testén.
2021. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon kevés narancsos lányt latok strandon is pl... :/
2021. szept. 10. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak nem látod őket olyan közelről:)
2021. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Én 18 éves korom óta járok kondizni heti 2-3x és nekem szinte egyáltalán nincs. Sok vizet is iszok, de változatosan eszek, nem mindig egészségesen. Van, hogy sütit, chipset vagy ilyesmiket is eszek. Genetika is közrejátszik, de a legjobb ellenszere a rendszeres sport.

25N

2021. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: én régebben rengeteget aerobikoztam és bicikliztem, mégis akkor jött elő először a fenekemen... :/
2021. szept. 10. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

#7

Próbálj ki másik mozgásformát, pl a kondizást. Nálam a családban minden nő narancsbőrös, tehát nálam is játszik a genetika, de egyedül nekem nincs narancsbőröm és csak én kondizok. Biztos nem véletlen az összefüggés.

2021. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
25évesen lett egy kicsi, akkor épp 4. éve nem sportolhattam intenzíven baleset miatt, rehabra jártam. Miután újra sportoltam, kb. 1 év múlva észrevettem, hogy eltűnt.
2021. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mar gimiben is az voltam kicsit, ez genetika. a vicc az, hogy melle vekony vagyok, amikor megjobban lefogytam, akkor is volt.

oszinten annyira nem erdekel, hogy most emiatt drasztikusan eletmodot valtsak, mert igy is jol nezek ki es a legtobb non van narancsbor kisebb-nagyobb mertekben. max azok usszak meg, akik ferfias tipusu hizasra hajlamosak, tehat hasra, felsotestre hiznak es nem labra, csipore, ez meg nem egy szerencses alkat, tehat nem irigylem oket.

annak orulok, h igy 30 eves kormra nem durvult nagyon el a dolog, tehat sikerult viszonylag szinten tartani.

2021. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!