Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szemkörnyéki sötét foltot...

Szemkörnyéki sötét foltot kezeli a hialuronsavas töltés? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem genetika miatt árkok vannak a szemem alatt, és nézegettem ilyen kezeléseket/tapasztalatokat. Azt találtam, hogy sokan megbánják a feltöltést, mert anatómiailag nem úgy sikerült, ahogy kellene, pl. lejjebb csúszott az anyag az arcukon, aztán már olyan kezelésre jártak, amitől felszívódik a cucc (mert anélkül nem is szívódik fel, hanem feltorlódik a szervezetben).

Amit még láttam, hogy fehér színnel tetoválják a sötét területet, de az pl. világos marad, ha lebarnulsz, meg furán tud kinézni.

De van akinek bejön, én a magam részéről inkább tojok az egészre... :D

2021. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Az előzővel egyet értek, egy kis korrektor ha elfedi, akkor nem kockáztatnék, egy ilyen feltöltés/tetoválás nem túl természetes, és balul is elsülhet, ami sokkal rondább, mint előtte.
2021. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segít a korrektor sem. :(
2021. szept. 21. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
1es vagyok: milyen korrektort használsz? A drogériás sajnos nekem sem elég, MAC viszont bevált.
2021. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!