Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Budapest plasztikai sebészei...

Budapest plasztikai sebészei közül kit ajànlanàtok,aki alapos és megbizhato? (orrplasztikàrol lenne szo.)

Figyelt kérdés

Voltam màr Csuha Lajosnàl,Karvàsz és Kàràsz Tamàsnàl is. Viszont öszintén egyik sem gyözött meg. Mindhàrom teljesen màst mondott, cserébe egyik sem volt meggyözö. Sem kezelési tervet,sem pedig làtvànytervet nem készitettek. Csalodott vagyok,mivel többet vàrtam volna. Rezek ödönt mondtàk még nekem,viszont még egy rendes honlapot sem làtok töle,ahol legalàbb elötte-utàni képeket tudnék nézni.Esetleg vannak itt olyanok,akik nemrég csinàltattàk az orrukat és biztos véleménnyel rendelkeznek valakiröl,akihez érdemes elmenni?!

(Elnézést a helyesiràsi hibakért,nem magyar a billentyüzetem.)



2021. okt. 8. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!