Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen mértékű plasztikai...

Milyen mértékű plasztikai beavatkozás számít a ti szemetekben soknak /taszítónak /természetellenesnek?

Figyelt kérdés
Akár magatokon, akár máson.

2021. okt. 10. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Kvázi minden ami meglátszik az természetellenes.


Ilyen dolgok, mint a botox, ráncfelvarrás, a szemhéj felvarrása, ha szépen vannak megoldva, akkor teljesen jók és megértem, hogy szebbnek érzik utána magukat a "viselőik".


De például ajak plasztikából annyi rondát láttam, hogy az hihetetlen. Nem tudom, hogy az összes ronda-e, mert ha valami szépen van megcsinálva, valószínűleg észrevehetetlen, de egyre gyakrabban látok rossz szájfeltöltéseket, kacsacsőröket, pedig azt hittem 2005-ben kiment a divatból.

2021. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hatalmas műcici,kacsaszáj,elcseszett szemöldök.
2021. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amin már nagyon látszik, hogy mű, az inkább taszító számomra. Ha nem feltűnő és ízléses még, akkor nincs vele bajom.
2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az ajak. Minden megváltozik a fejeden, ha feltöltöd. Húzza maga után az arcot, az orr melletti kis rész, majomnak tűnik tőle a legtöbb ember.


Találkoztam olyan nőcivel, akinek lehet kicsit túltöltötték, mert nem tudta összezárni, és folyton nyalogatta a száját. Gondolom, folyamat száradt, nekem fogszabályzás előtt volt olyan.


Ez ami mindenkinél. A többi ugye mit rontanak el. Pl Jennifer Aniston orcái annyira fel vannak puffadva, úgy néz ki, mint aki egész este sírt, vagy mint én, mikor allergiásan végigtüsszögöm a napot.

2021. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ilyen a szememben. Tetszik mikor némelyik nő láthatóan jól érzi magát a bőrében, az egészen extrém testmódosítások jóvoltából.
2021. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Amin már látszik hogy plasztika. Lehet úgy is csinálni hogy ember meg nem mondja hogy kés alá feküdt az illető. Legalábbis nekem ez jön be, de most ha valaki hatalmas melleket és vastag szájat akar és ő így boldog, hát hajrá, nem törik össze a világ hogy 8 milliárdból egyel kevesebb ember fog tetszeni, biztos sok olyan ember van akinek meg én nem tetszem ahogy vagyok, ne egy random idegen véleménye tartson vissza a boldogságtól senkit
2021. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sincs túl sok, nekem ez egy kicsot ilyen fétis talán, ez a plasztikai sebészet, meg testmódosítás, egyszerűen tetszenek az ilyen túlzások.
2021. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajak, mell, segg túltöltése nagyon gyakori és taszító. Az is, ha valakinek nincs már mimikája a botoxtól.
2022. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!