Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ciki,hogy ilyen...

Szerintetek ciki,hogy ilyen kicsi a mellem vagy csináltassam meg inkább? Van egyáltalán szexi hatása?

Figyelt kérdés

Teljesen 0 tudom, de mit gondoltok?


[link]


24/N



2021. okt. 24. 01:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
86%

Sok pasinak bejönnek a kis formás mellek, hidd el! Amúgy meg elképesztően csinos vagy, semmit nem kell rajtad csináltatni! :)

25/F

2021. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
91%
ez nem is teljesen nulla.
2021. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
81%

Nem ezen fog múlni hogy sexy vagy-e. komolyan.

Volt csajom ilyesmi dimenziókkal. cserébe fantasztikus segge volt. :)

De amikor megcsináltatta a cickókat akkor nem mondtam hogy kár volt, imádtam így is úgy is.

Egy biztos, neked ez nem nagyon fog lógni egy jódarabig, és nem kell költened ilyen marhaságokra hogy melltartó.

2021. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, hogy nőként válaszolok, de szerintem teljesen szép így és ez nem ilyen girls support girls duma. Mivel vékony is vagy, ez teljesen arányos. Szerintem többen vannak, akik ha választani kéne, inkább a természetest választanák. Persze egy bizonyos típusú férfi fajtát bevonzhatsz majd a sziló cicikkel, de te tudod kik a 'célközönség'. Én arra szavazok, hogy hagyd meg ilyennek.
2021. okt. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
95%

Ha téged zavar csináltasd meg, de én a saját tapasztalatombó l tudom, hogy ezért még nem fog senki kevésbé szépnek tartani. Engem is zavart régebben, de közben meg még senki se mondta, hogy baj lenne vele, vagy pont fordítva.

Én is eléggé vékony vagyok amugy meg eléggé alacsony, de mondjuk fiatalabb is nálad sokkal, de szerintem nem gond. :)

2021. okt. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
85%
Így is nagyon jó vagy,amúgy meg nem ezen múlik!
2021. okt. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki, az alakod meg tökéletes. Ha téged nagyon zavar, akkor megcsináltathatod, de hátrányt nem fog jelenteni így sem. Engem személy szerint nem is igazán érdekel a mellméret, ha a nő arca szép.
2021. okt. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy változtass rajta. Ez így jó ahogy van. De tényleg.
2021. okt. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
96%
Ez így teljesen jó, illik az alakodhoz, hagyd így!
2021. okt. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim válasza:
82%

De még mennyire, hogy szexi :) A mű cicivel az a baj, hogy mű. Látványra még csak-csak lehet jó (bár olyat is ritkán látni), de fogásra mű-érzet. Van olyan, amikor érthető, ha egy lány csináltat, mert annyira nincs, de itt messze nem ez a helyzet.


Ha esetleg később picit felszedsz, még simán nőhet is, illetve terhességtől is.


Aki szerelmes beléd, az meg akkor is szeretni fog, ha épp nem vagy hatalmas mellekkel megáldva, hidd el.


26/F

2021. okt. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!