Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mészáros Lőrinc miért nem...

Mészáros Lőrinc miért nem szépíti ki magát?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de ha annyi pénzem lenne mint neki, biztos nem gondolkodnék egy zsírleszíváson.

Lölőre ráférne egy kis botox, ráncfelvarrás is. Na meg a tokával is kezdhetnének valamit, mert igen csak lóg. De annyi pénzből a legprofibb plasztikai sebészeket is ki tudná fizetni. Szerintetek miért nem esik át néhány szépészeti beavatkozáson, hogy a leggazdagabb magyarként a legsármosabb is ő legyen?



2022. jan. 2. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem már átesett beavatkozáson. Nézz meg egy tavalyi és egy mostani képét.
2022. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Belőle sosem lesz sarmos ferfi.
2022. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem lehetne sármos (főleg annyi pénzből), 55 évesen még nem számít öregnek. A tokája rohadt csúnya lógós szerintem most is, én a helyében azt csináltatnám meg először.
2022. jan. 2. 22:12
 4/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Maga a lénye sármtalan.
2022. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
leggazdagabb magyarként te sem sokat izgulnál, hogy jól nézel-e ki vagy sem
2022. jan. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már minek?Andika hozzáment.
2022. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a csúnya kifejezésért, de szrból nem lehet várat építeni. Alakítani tudnak rajta, hogy picivel kevésbé legyen taszító, de jóképű férfit nem tudnának belőle csinálni
2022. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsírleszíváson, ráncfelvarráson meg herevasaláson már volt.
2022. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy sok lovéja van, még nem biztos, hogy igényes is. Ráadásul sötét is mint az éj, ha megnézed néhány válaszát, amit a riportereknek adott. Igénytelen bunkó.
2022. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szépíti magát,egyre szebb ez a fiú..
2022. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!