Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nemet szeretnék változtatni...

Ha nemet szeretnék változtatni, az kábé mennyibe fog kerülni? F/17

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogy férfi testbe születtem, de tudom, hogy igazából nő vagyok. A melleim már rendben vannak a hormontablettáknak hála, csak kicsit szőrös a bimbim :D

A kukimat mennyibe kerülne eltávolíttatni, és kihez forduljak?


2008. dec. 14. 23:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem keressel inkabb valami olyan oldalt, ahol "ilyenek" vannak, mint te. Szerintem ezt az oldalt nem latogatjak ffi-ak nokent, es nok ffi-kent.
2008. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
Menj el pszichológushoz. Ha indokolt a műtét, az adófizetők forintjai fedezik...
2008. dec. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%

Szia


Én sajnos úgy tudom, hogy erre már nem jár támogatás meg semmi, szóval neked kell kifizetned. :(


Egyszer valami másfél millát hallottam. de nem akarok hülyeséget mondani, szóval inkább azt mondom nem tudom pontosan mennyibe kerül.

Nameg biztos változik az árfolyam. Ja és gazdasági világválság van, tudod :DDD


Különben megértelek, én alig vagyok idősebb nálad és nőnek születtem, de nagyon nem érzem magam annak :s

Sosem éreztem. Csak nőből nagyon nehéz és bonyolult férfit kreálni, és a lenti rész is necces :(

Jó neked, hogy már a hormonokba belekezdtél. Szinte már majdnem kész vagy ;)


Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy mióta akartad már ezt? Tudom, valószínűleg egész életedben ezt érezted, de mikor mondtad el pl. szüleidnek? A hormonokat mikor kezdted és az iskolában ezt hogy fogadták? Még nem találkoztam olyannal, aki ilyen fiatalon elkezdte. Csak olvastam róla vagy hasonlók :)


Ha nem szeretnél nem kell válaszolnod, szia :)

2008. dec. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
65%

Off:Milyen hormontablettákat szedtél?

Amúgy nem jár támogatás rá sajnos,mert az nem indokolt eset,hogy nőnek érzed magad..De bezzeg KelemenAnna féléknek támogatják a 20.csöcsműtétüket is -.-"

Meg Győzikeféléknek kitudnak egy szar show-ért milliókat fizetni..Ja és arról már ne is beszéljünk,hogy a kedves "magyar celebek" miből mentek ki Argentínába..És még őket kellett sajnálni..Hmm..Elgondolkodtató.Éljen Magyarország!

De amúgy Isten Ments,hogy beleszóljak ebbe,csak egy kérdés...Ha levágatod a péniszed,akkor hogyan élsz továbbra nemi életet?

2008. dec. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
37%
en ingyen levagom a himbilimbid, utana meg jatszhatsz is vele ha akarsz!
2008. dec. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
21%
Egész egyszerűen lődd tarkón magad, ennyi az egész.
2008. dec. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
26%
Az ilyet nevezik ipari hulladéknak? Csak mert akkor beleírom a föcidogámba a példát.
2008. dec. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
75%

Azért lehetnétek megértőbbek és főleg kulturáltabbak is!!


- én csak azt remélem, hogy nem kamu kérdés, mert ebben a világban sajnos már alig van ember, akinek hinni lehet. És egyesek számomra érthetetlen módon ilyenekkel ütik el az időt, hogy kamukérdéseket írnak ki aztán azon röhögnek, ha valaki válaszol rá. Remélem itt nem erről van szó.

(Nem akartalak megbántani, kedves "kérdező" :)

Csak sok a kamu-kérdés mostanában főleg ilyen témákban.

Na ez nagyon eléggé off lett :D

2008. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
szerintem kamu. Gondolkodjatok már, hogy szedhetne valaki 17évesen olyan hormontablettát, amitől nő a melle???? Azt doki írja fel, de ő ilyen fiatalon nem ír fel ilyen szert senkinek. ráadásul ha már elkezde ezt a folymatot, gondolom volt orvosnál meg pszichológusnál (mert ugye az ilyen kezeléseknél a pszichologus az alap) akkor meg tudnia kéne, hogy "kukiügyben" kihez fordulhat. További jó szórakozást!
2008. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Világ életemben lányként viselkedtem, egyszerűen TUDOM, hogy az vagyok, és kész. (11 évesen alig vértam, hogy menstruálni kezdjek, és még most is nagy álmom egyébként. Ami persze maximum csak egy másik életben teljesülhet...)

A szüleim vittek el pszichológushoz, mikor 14 évesen még mindig nem tettem el a barbie babákat :))


ANDROCUR a tabletta neve, Cyproterone hatóanyagú, emellett Angelica sinensis-es készítményt alkalmazok CILEST-tel (Norgestimate és ösztrogén) A hatás SZINTE tökéletes. A nemi életen még nem nagyon gondolkodtam, de nem is érdekel igazából, a fő, hogy ettől a rémségtől megszabaduljak a lábam között, és végre boldog lehessek :S

Kamu kérdés?? Sokan azt hiszik, az egész életem egy kamu. Lassan elhiszem, hogy tényleg... :(

2008. dec. 15. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!