Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcvékonyítást/masseter...

Arcvékonyítást/masseter botoxot csinált már valaki?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Megérte? Mennyit fizettél érte?

#botox #Arcvékonyítás
2022. jan. 21. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Menj el edzeni és vékony lesz az arcod. Vagy fizess erre a hulyesegre, és tiszta mű lesz az arcod.
2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a fogamat csikorgatom, azért kell :)
2022. jan. 21. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Jarj el futni,h levezesd a feszkot. A fogcsikorgatas a levezetetlen feszko eredmenye.
2022. jan. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szorongásos depresszióm van, amin a futás nem nagyon fog segíteni...
2022. jan. 26. 10:08
 5/9 anonim válasza:
100%

A botox sok mindenre jó, amire az átlag nem is gondol, viszont az emberek fejében él egy kép, hogy a botoxtól eltorzult, viaszarcú emberek lesznek.

Ha jó szakemberhez mész, szerintem igazán hatásos lehet a masseter a fogcsikorgatásodra is, illetve igen, vékonyítja is az arcot azáltal, hogy azt az izmot ellazítja. Nekem nem volt, de én is gondolkodom rajta :)

2022. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen, persze annak könnyű mondani hogy fussak meg lazítsak akinek nics ilyen problémája és hogy utána rosszabul fogok kinézni, de én nem ráncok miatt akarom...
2022. febr. 4. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Pánikbetegseg, szorongás, depresszió. edzés sokat segített megszunteteseben. És rengeteg emberen segített. Neked is fog segíteni, és vékony is lesz az arcod. Ez ingyen van, es nincs veszélye, mint az ilyen botox beavatkozasoknak.
2022. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem az okozza a fogcsikorgatást, hogy a szorngásra orvosságot szedek. Sajnos ez egy melléktünete, amin nem nagyon lehet segíteni máshogy
2022. febr. 5. 03:47
 9/9 anonim válasza:
Kérdező, hogy megnyugtasd a másik kommentelőt, menj el néha tornázni is, azon kívül meg nyugodtan csináltass massetert, hogyha szerinted attól jobb lesz. Dokit kérdezd meg előtte, és rá hallgass.
2022. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!