Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 29 évesen milyen beavatkozást...

29 évesen milyen beavatkozást érdemes elvégeztetni az arcon?

Figyelt kérdés
En csak itthon kremezem magam es olajokat használok, de folyton látom hogy sok no mar 25 éves koráról elmegy drakula terápiára, hialuronsavas feltöltésére, botoxra, szálbehuzasra es úgy érzem mar nekem is tennem kell valamit ebben a korban. Mivel érdemes kezdeni?
2022. jan. 23. 06:32
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*korától
2022. jan. 23. 06:33
 2/30 anonim ***** válasza:
10%
Első lépésként írnod kell nekem :D
2022. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Noren1989 ***** válasza:
100%
Van valami konkrét probléma is, amit szeretnél ezekkel a kezelésekkel megoldani?
2022. jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
Jav. Agyra..
2022. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen problémát akarsz orvosolni? Fényvédőt használsz?


Én is 29 éves vagyok. Kenem a fényvédőt nappalra, este meg arclemosás, hatóanyagok, hidratálás. Kerülöm a napozást. Nem járok szoláriumba és nem dohányzom.


Nem tudom, a korosztályom milyen non-invazív és invazív kezeléseket vesz igénybe. Van aki már 25 évesen botox kezelést csináltatt.

2022. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Öregedés megelőzése, egyelőre fiatalabbnak nézek ki a koromnál, nagyon megvisel majd az öregedés.. a szemem alatt vannak karikák ez zavar a legjobban, de azért félek is, nem akarok úgy járni mint z. Linda... sajnos küzdök depresszióval, ami kiül az arcomra szóval nekem duplán oda kell figyelnem
2022. jan. 23. 14:53
 7/30 Noren1989 ***** válasza:
81%

Holy fuck.


Pszichológusra költs, ne szépségbeavatkozàsokra.

2022. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Szóval minden no aki tesz az öregedés ellen plane így 30 előtt az pszichiátriai eset.. ok
2022. jan. 23. 15:00
 9/30 Noren1989 ***** válasza:
51%

Nem igazàn van mit tenni. A rendszeres arckrémezés ok, botox nok.


Főleg, h elmondàsod szerint fiatalabbnak nézel ki.


Inkàbb az aggodalmat kell szkippelni. Ha segítség nélkül menne, màr nem lenne. Ergo segítség=pszichomókus.


Persze beszélgethetünk a félelmeid realitàsalapjairól, de fogadni merek, h racionàlis vàlaszt nem kapnék.

2022. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%

Köszi kérdező, hogy kitöröltetted a válaszomat. Ebből is látszik, hogy pszichés eset vagy.


Nem meszerséges kenceficékkel kell használni, hanem egészséges mozgásban gazdag életmódot kell folytatni. De neked először egy pszichológiai kezelés kell.

2022. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!