Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen volt az első vásárlásot...

Milyen volt az első vásárlásotok mellnagyobbítás után? Tudtok ajánlani boltokat?

Figyelt kérdés

Reményeim szerint idén tavasszal végre lesz mellem🙏 Most járok konzultációkra.

Már nagyon izgatott vagyok, hogy milyen lesz az első vásárlásom utána.

Eddig nagyon egyszerűen öltözködtem, sima póló és farmer, nincsen semmi csinos a szekrényemben, de szeretnék dögös ruhadarabokat beszerezni. Homokóra alkattal milyen boltokba lenne érdemes elnézni? Shein-en láttam nagyon jó felsőket, de ugye az rendelős.

24N


2022. jan. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én a Sinsayt szeretem leginkább. Olcsó, szóval ha hirtelen új ruhatár kell, akkor tudom ajánlani. Amúgy egész csinos ruhák is vannak.

A másik, amit szeretek, mert csinosak az egyberuhák, az az Orsay. Az is megfizethető, és az is szerintem árul csinos ruhákat.

De nem tudom, hogy milyen az ízlésed, esetleg van valami kicsit konkrétabb elképzelésed?

2022. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem tök mindegy hol vásárolsz, eddig is vehettél volna szexi rucókat. 🙂
2022. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Nem minden ruha áll ugyanolyan jól minden alkaton. Deréktól lefelé szerencsés vagyok, keskeny derekam van, formás, nagy fenekem és formás combom, nulla narancsbőrrel. De felül mint egy 6 éves enyhén túlsúlyos kisfiú🥲

#1: köszi, már át is futottam, megfelel az ízlésemnek😍 keresek dögös “kimenős” ruhákat csajpartira, vacsizni, stb, de emellett kéne pár csinos darab, ha vissza kell mennem az irodába dolgozni, (két éve itthonról dolgozunk)

2022. jan. 23. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ohh.. attól még lehetsz szexi csajszi 💫 én mondjuk egyszer az orromat csináltatom meg 🤔🤭
2022. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Csak a Kárász Tamáshoz ne menj. Nincs kézügyessége semmihez.


Nézd meg élőben a dokid munkáit.

2022. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hozzá megyek majd, eddig 2 orvoshoz van konzim, ha egyik se tetszik, megyek tovább a listán (amin kárász rajta sincs😄)
2022. jan. 24. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!