Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek káros a botox egy...

Szerintetek káros a botox egy fiatal, szép lánynak ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Alapból minek kellene botox, ha fiatal és szép is?
2022. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hiúságból. Hogy még szebb legyen. Milyen következményei lehetnek és mikor ?
2022. febr. 2. 16:16
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Pszichésen mindenképpen az.
2022. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távon megereszkedhet a bőr felette a bőr,mert le van alatta bénítva az izom
2022. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Meton ***** válasza:
81%
A botox olyan, mintha sztrókot kapott volna, lemerevedik tőle az arc. Fiatalra és öregre egyaránt káros. Ettől nem lesz szebb az arca, csak hullamerev. Akinek ez tetszik, annak gratulálok.
2022. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Nem lesz tőle szebb, de van ugyanakkor egy kockázata, hogy utána nem mozog rendesen az arca, végleg tönkremegy az illető mimikája.
2022. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
A szépség relatív és múló. Lehet hogy ronda, csak beképzeli magának hogy szép :D Kész vicc
2022. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2022. febr. 4. 13:12
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Tok mindegy, hogy szep vagy ronda.

Ha tobbeves hasznalat utan abbahagyod, a bottle es a porusok megnyulnak. Mivel a Botox kifesziti a bort, azert fenyes a homlok. Ha a szemed sarkait is botoxolod, mikor mosolyogsz, az arccsont (jaromcsont ) is lecsuszik, mert felette egy csik le van benitva. Hulyen nez ki a lecsuszott arccsont.

2022. febr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy néz ki, lehet alapból meg van erezkedve nagy fogyás vagy hasonló után, lehet ezzel akar festesiteni. Én nem ítélem el. Nem minden esetben rossz. Nem tudom ez milyen jellegű botox, van aki izzadás ellen is honaljba botoxoltat, szóval szerintem vannak hasznos botoxok, és ne más véleményére adj! Úgy tedd hogy neked jó legyen. Persze az orvost is nagyon megkell válogatni higy prof munka profi anyagokkal történjen!!!
2022. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!