Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan plasztikai mutet,ami...

Van olyan plasztikai mutet,amit ha elvegeznek ehetek BARMENNYIT nem fogok 1 dekat sem hizni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi a neve? Esku ezen gondolkodok reggel ota :D
2022. febr. 4. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, beműtenek a gyomrod helyére egy fekete lyukat...

Nem, természetesen nincs.

2022. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Boncolásnak hívják ezt az eljárást.
2022. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem létezhet ilyen, mivel a plasztika műtét csak a külsőt változtatja meg, a biológia folyamatok pedig a testen belül történnek. Helyi hízás és fogyás sincs, így nem tudod meghatározni, hogy hová lenne jó a felesleges zsírnak telepednie (így a zsírleszívás sem opció, hogy a felesleges majd csak a hasadra megy, és pár havonta lekapja valaki). És mindaddig amíg a napi szükségleten felüli a kalóriabeviteled, addig hízni fogsz.

A gyomorszűkítő műtét a teltségérzésben segít, hogy ne tudj zabálni, különben rosszul leszel.

2022. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha úgy is hízol, hogy semmivel sem eszel többet, mint mások, azt jelenti, hogy inzulinrezisztens vagy, ami egy betegség, és ebben az esetben csak speciális diétával tudsz lefogyni. Nyugi, én is az vagyok.

Nincs semmilyen műtét vagy “csudimudifogyi” tabletta, ami hosszú távon és valóban megoldaná a problémát.

Le kell állni a magas glikémiás indexű szénhidrátokkal. Ez számunkra mind méreg.

2022. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Napi Kb. 2500 kcallal mar jonnek a kilok,szerencsere idoben “kapcsoltam” (58 kg)ennel tovabb hiztam volna,hogyha folytatom ezt az eletmodot. 2020 Nyar vegen voltam 54, 2021 tavasz elejere viszont mar negy kiloval tobb,azaz 58 kg lettem. Most napi 1300 kaloriaval,viszont sokkal vekonyabban,elegedett vagyok magammal. Jelenleg 49 kilo vagyok 160 centihez. (Ez a 2500 kcal csak nagyjabol fedi az ehsegem,ha igazan jol szeretnek lakni akkor bizony 3000 kcal kell,de mivel ezt nem tehetem minden nap,igy birom ki a dietat,havi 2 chat dayyel immar lassan egy eve,egy deka hizas nelkul.) egyebkent a barataim es tanaraim allitasa szerint sosem voltam kover,sot ok meg csodalkoztak is,hogy ilyen gyorskajakat eszem,es milyen szuper sovany alakom van meg igy is,es hogy nem hiszik el hogy ezt en eszem meg :D de en mindenkepp magamnak szerettem volna megfelelni,igaz picit testkepzavarosan tekintettem nehanapjan a tukrombe,es azt lattam ami amugy nem letezett….Bocsi a hosszu kommentert :D
2022. febr. 4. 23:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Van valami ballon, amit beültetnek a gyomorba. Ez azt a célt szolgálja, hogy kevés étel után is teltségérzeted legyen, ne tudj sokat enni. De ez nyilván egy bizonyos testsúly felett elérhető eljárás. Ugyan ez a gyomorszűkítő műtét.

De semmi köze a plasztikai műtétekhez, ugyanis azok esztétikai műtétek!

Ez meg már inkább egészségügyi.

De 58kg-an nincs szükséged ilyenre!

2022. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy vegig olvastad e, de 1 eve voltam 58 mostmar 49 ☺️
2022. febr. 5. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig valóban, de ez a válaszom szempontjából teljesen lényegtelen, mert 49 kg-osan sincs ilyenre szükséged! Ugyan az a véleményem!
2022. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Galandféreg remekül elzabálja előled a tápanyagokat és sovány maradsz.
2022. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekem, orvos látott már?
2022. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!