Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magas homlokra plasztika?

Magas homlokra plasztika?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Erdeklodnek hogy pesten vagy a kozeleben hol talalok olyan szakembert aki tudna nekem segiteni

Olvastam egy plasztika csoportba,hogy egy lanynak kivagtak par cm bort a homlokabol a hajvonalanal ugyanilyen ok miatt! Kb mennyibe kerulhet? Es ha tudtok orvos neveket akkor kerlek irnatok parat? Koszonom


2022. febr. 9. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés a legjobb bizonyíték arra, hoyg még sem igaz, hogy a magas homlok az értelmesség jele.
2022. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mehetsz tovabb koszonjuk!;)
2022. febr. 9. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amikor pár napja a „miért nem költöztetjük a hajléktalanokat egy másik bolygóra” kérdésnél azt mondtam, hogy már most megvan február leghülyébb kérdése, akkor szóltak, hogy ne becsüljem alá a kérdezők fantáziáját...
2022. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:((((((
2022. febr. 9. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

csináltass frufrut

az olcsó és ki tudod próbálni hogy hogy néznél ki

2022. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt fel tudod foglni, hogy ha kivágnak a börödböl a homloknál több centit, akkor úgy fogsz kinézni, mint valami szörnyeteg, mert az egész arcodat felfelé elúzná??????
2022. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Frufru. Az amúgy is nagyon cuki
2022. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

De miért zavar a magas homlok? Neki például direkt azt csináltak:

[link]

2022. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia kerdezo .igen letezik ilyen plasztiak,de Magyarorszagon nem tudok rola,hogy vegeznenek ilyet.A hajbeultetest szoktak jvasolni ,de az noknel nagyon elonytelen amikor eekzd kinoni a kis hajacska,marmint eleg gusztustalan es tobbszor is meg kell ismetelni,mert sok hagyma eletkeptelen lesz. Nekem is ez a borkoemtsuos kicsit skalpolós technika a legszimpibb,de kulfodlre nem megyek ki emiatt,úgyhogy meg várnunk kell par evet :)
2022. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolso

Koszonom a valaszt es koszonom hogy normalisan valaszoltal!

Igen enis szemeztem a hajbeultetessel de pont ez a problema hogy elonytelenul nezki ugyhogy tenyleg meg varnunk kell!:(

2022. febr. 15. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!