Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Rosszul néz ki a műtött...

Rosszul néz ki a műtött orrom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél hete műtötték az orrom. Amikor levették a kötést tudtam, hogy nem ez lesz a végleges, de mégis elborzadtam: az egész egy tömb kábé. Mennyire lesz tényleg ilyen? Sok idő amíg lemegy a duzzanat?

19 lány


2022. febr. 22. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Masfel het az meg nagyon friss mutet, jobb ha nem is nezegeted az orrod, 6 het kb ameddigre elmulnak a beverzesek es lelohad a duzzadas, es akar honapok is lehetnek, mire felveszi a vegleges, szep formajat. Ne aggodj, nagyon szep lesz a vegeredmeny, csak ne stresszelj ra:)
2022. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szép lesz, nyugi.2 hónap múlva már tökéletes lesz.Kicsit irigy is vagyok rád, hogy neked volt pénzed megműttetni.
2022. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Most persze, hogy ilyen, hogy az orrcsontod is el van törve… Még hónapok múlva is alakulni fog.
2022. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kb. 8 hónapig nem kaptam normalisan levegőt annyira lassan gyógyult… nekem az egesz arcom be volt dagadva hetekig..
2022. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Orrműtét után előfordulhat, hogy EGY ÉV , mire teljesen beáll a végleges formájára.

Másfél hét az baromi kevés idő!

Nekem mellműtétem volt. Hát annak is kellett egy év, mire teljesen a helyére került minden. Fél év alatt volt mindenféle méretű és formájú. Volt, amikor kocka alakú volt, volt, amikor az egyik sokkal nagyobb volt, mint a másik, volt, hogy az egyik lentebb volt. Szóval tényleg volt ott minden, de kb fél év után mondtam azt, hogy na mostmár egyformák és tökéletesen állnak.

Nyugi, adj neki időt, szép lesz az😊

2022. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez még semmi idő,ahhoz, hogy lásd milyen lesz.Minimum 2 hónap mire kb. látod.
2022. febr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején persze, hogy be van dagadva, szét lett faragva a csont, mégis mire számítottál? :D Nekem a felső ajkam 1 hónapig le volt bénulva. Úgy mosolyogtam, mint Joker🤣Nekem majdnem 3 éve volt a műtét és kb. 2 év után nyerte csak el a végleges alakját! A nagy bumszliból szép kis pisze lett. Ez egy hosszas folyamat, türelmesnek kell lenni. Bár nekem egyből sokkal jobban tetszett, mint amilyen volt, de mostanra lett igazán szép😊Nyugi.
2022. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7,ja a joker mosoly nalam is durva volt :D es senki nem mondta es sehol nem olvastam,hogy erre szamitsak..elso hetekben szinte sirtam,hogy milyen csunya lett a mosolyom kb mint egy beteg ember ugy mosolyogtam…brhh
2022. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces volt igen :D Én olvastam, hogy előfordulhat ilyen, úgyhogy nem ijedtem meg. Csak féltem, hogy úgy marad :D
2022. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg. Jusson eszedbe h az orvost valamilyen OKKAL választottad, és ameddig nincs komoly okod az ellenkezőjére,addig bízz benne ;-)
2022. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!