Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi az esély a paradox...

Mennyi az esély a paradox zsírhiperplázia féle mellékhatásnak zsírfagyasztás esetén?

Figyelt kérdés

Amióta csak hallottam róla, gondolkodtam a zsírfagyasztáson (állítólag biztonságosabb mint a zsírleszívás).


Ne mondja nekem senki, hogy biztos lusta vagyok és kövér, miért nem mozgok és nem eszem egészségesebben.


Nem vagyok kövér, 163 centi magas vagyok és 56 kiló.


A problémám az, hiába figyelek az étkezésre és sportolok, vannak részek, ahonnan nem megy le semmi.


A combom zavar a legjobban.


Erősnek, vastagnak találom. A legszélesebb részen 55 centi.


Mindent próbáltam, futás, szoba bicikli, guggolás, kitörések, leg magic.


Vagy semmi változás nem volt, vagy pont hogy úgy láttam mintha még vastagabb lenne.


Egyszer mikor beteg voltam (nem tudtam enni), úgy lefogytam, hogy nemhogy hasam, mellem se volt, kilátszódtak bordáim. De a combom?


Kicsi ment le, kicsit véknyabb volt de így is erősebb volt a felsőtestemhez képest.


Az anyukám vékonyabb nálam vékonyabb lábakkal, a nagymamám is vékony, nem tudom kitől örököltem a vaskos lábaimat. 🙁


Sóvárogva néztem mindig a modelleket a hosszú vékony lábaikkal, bátran felvehetnek miniszoknyát, én max. térdig érőt.


A zsírfagasztás reményt adott nekem, gondolkodtam rajta belevágok.


Nem pálcika lábakat akarok, hanem a jelenleginél vékonyabbat.


Pasiknak is inkább a hosszú vékony combok tetszenek nem a vastagok.


De elbizonytalanodtam.


Olvastam bemrég egy cikket, hogy Linda Evangelista modell 5 évig bújkált, de most megmutatta magát és perli azt a céget amelyik elvégezte rajta az eljárást (állítása szerint nem tájékoztatták a mellékhatásokról).


A ritka ú.n. "paradox zsírhiperplázia" alakult ki nála, nem összementek a zsírsejtjei hanem megnagyobbodtak. Konkrétan eltorzult a teste amin semmi sem segít.


A cikk:



[link]


Ilyen volt előtte:


[link]



Ilyen lett:


[link]


Én bele se merek így vágni, nagyon tartok tőle nemhogy nem fogyok hanem ''nagyobb'' leszek tőle.


Hallott valaki erről a mellékhatásról?


Valakinek tapasztalata zsírfagyasztásról?


Vagy van ennél biztonságosabb eljárás?


Vagy kénytelen leszek belenyugodni, vastag combúként leélni az életem. ☹ (Amúgy a vádlimat szeretem és bokámat, a combom nem tetszik).



#zsírleszívás #plasztika #comb #zsírfagyasztás #paradox zsírhiperplázia #Linda Evangelista
2022. febr. 28. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb keress fel egy jo szemelyi edzot, aki segit neked osszerakni egy jo kis edzesprogramot, hogy egeszseges legyel es mellette egy jo pszichologushoz is surgosen jelentkezz be, aki segit a testkepzavarodon.

163 centisen soha nem lesz hosszu labad, remelem ezt nem kell magyarazni, hogy miert.

Es hogy mit szeretnek a ferfiak? Kit erdekel? Na meg minek kell altalanositani? Valakinek ez tetszik, valakinek az.150 centi vagyok, elarulom neked, hogy soha nem volt gondom a pasizassal, pedig aztan nekem foleg nincs hosszu labam...:DD

2022. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy hosszabb lábat szeretnék. XD

Azt tudom nem lehet.


Azt írtam a jelenleginél VÉKONYABBAT.


És hogy sóvárogva néztem a modelleknek milyen lába van.


''Es hogy mit szeretnek a ferfiak? Kit erdekel?''


Mi az hogy kit érdekel? Mi nők elsősorban a pasiknak akarunk tetszeni.


Ne mondd, hogy ne esne rosszul, ha egy pasi beszólna neked, hogy ''húúú milyen csülkeid vannak'', ''hű de alacsony vagy'', és ilyen lekicsinylően (ezek csak példák).


De a hosszú combú modellekre pedig csorgatja.


Vagy azt mondja neeeem neki nem is jönnek be, majd elszólja magát, hogy nem is tudná megtartani őket. XD (Aha, valójában nagyonis tetszenének neki, csak úgy véli nincs esélye).


Örülök nincs gondod pasizással, nem tudhatod rólad mit mondanak hátad mögött (nem mindig szemből kritizálnak). Láttam már ilyet, szemébe mást mond mint a háta mögött.

2022. febr. 28. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Te amugy ilyen bunko parasztok utan futsz? Akik kepesek (lennenek) beszologatni neked? A hatad mogott kibeszelnek? Legyen onbecsulesed!A barataid is ilyenek?


Gondolom eleg fiatalka lehetsz meg, de hihetetlenul karos gondolataid vannak, ezzel foglalkozni kene.


Manapsag mar nem, nem erdekel ki mit mond rolam, azert, mert helyen van az onbizalmam es realis kepem van magamrol. Tinikent persze nem volt ez igy, de kinottem belole.

Es az, hogy mit mondanak a hatam mogott? Kit erdekel?


Kerdezo, komolyan mondom, pszichologus. Nem normalis a hozzaallasod es a megfelelesi kenyszered. Tonkre fogsz ebben menni.

2022. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dehogy futok bunkók után.


Nem kell futni utánuk ahhoz hogy az ember beléjük tudjon botlani.


Lehet az családtag is.


''Legyen onbecsulesed''. Mire legyen valakinek önbecsülése?


''Es az, hogy mit mondanak a hatam mogott? Kit erdekel?''


Mi az hogy kit érdekel? Ne mondd hogy nem érdekel.


Mit szólnál, ha az a fiú aki vigyorogva azt mondja neked, hogy ''nagyon szép vagy'', a hátad mögött azt mondja egy másik lánynak hogy ronda vagy?


Nem velem történt meg, de egy fiú ismerősöm agyba-főbe dicsérgette az illető lányt, de amikor nem volt ott nekem kibeszélte milyen ronda.


Azóta nem bízom a bókjaikban.


Nem tudhatod, hogy aki előzőleg bókolt milyen jó csaj vagy, milyen csúnyákat mond a haverjainak rólad.


Vagy mit szólnál, ha együtt lennél egy ideje egy fiúval, aki az elején normálisnak tűnt, majd egy nap mikor próbálgatod az egyik ruhádat a tükörben, beszól mekkora zsírnárpáid vannak.


Kidobod? Vagy leállsz veszedni? Azzal fog jönni dehát neki van igaza, mit sértődsz meg, ő csak őszinte volt.


De ne tagadd le hogy ez nem érdekelne.

2022. febr. 28. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,de kicsi a valószínűsége
2022. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En pontosan igy ereztem, mint te es teljesen beletemetkeztem a bunko paraszt fiuk megjegyzeseibe. En akkoriban voltam 7-8. osztalyos, amikor a kicsi fenek, kisebb mell, fius alkat full lapos hassal volt a divat. En nagyon hamar, mar 5-6. osztalyban elkezdtem noiesedni, volt csipom, fenekem, mellem, combom es hat ugye ez pont az ellentete az akkori divatos alaknak. Borzasztoan ereztem magam amiert az alaktalan lanyok menok voltak, engem pedig kikozositettek es napi szinten kovernek neveztek, pedig nem voltam kover, csak homokora alkatu. Kokemeny koplalasba kezdtem kokemeny edzesek mellett. Napi egyszer ettem es minden egyes nap vagy korbefutottam a varost, vagy egyeb mas gyakorlatokat vegeztem otthon, szazasaval. Persze lett eredmenye, de akkor sem olyan, mint amilyet akartam, mert hiaba voltam 55 kilo, egyszeruen a testalkatom sem volt meg ahhoz, hogy vekony hosszulabu lapos hasu legyek. Egyszeruen en vastag combu es vadliju vagyok, el kellett fogadnom. Az edzesektol ugy kiizmosodott a labam, hogy diot lehetett volna torni a vadlimon, de a sok hulye barom miatt en meg ezen is ki voltam akadva, hogy uristen de kkver vagyok. Aztan kozepiskola alatt elfogadtam, hogy nem tudok ugysem bemenni 50 kilo ala, 53-54 volt a maximum, amkt sikerult elernem. Felhagytam a koplalassal, elkezdtem odafigyelni az aprobb jelekre a fiu osztalytarsaimtol es lett egy kis onbizalmam is es tizesevel hurcolhattam volna a pasikat az agyamba egesz kozepsuli alatt. Nyilvan voltak, akik kritizaltak is a hatam mogott, de azok nagy resze vagy nem is ismert, vagy irigy volt, mert veluk nem alltam le kacerkodni. Sajnos nagyon konnyu belemerulni a negativ megjegyzesekbe, de tenyleg ott vannak a rad vadaszo pasik is biztosan korulotted, csak nem veszed eszre.
2022. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia!Én áttörő változást a Zsírfagyasztással értem el. Elképesztő az eredménye közel 10cm-el csökkent a haskörfagotom. Szívből merem ajánlani mindenkinek, plusz elég havonta egyszer elmenni a kezlésre. Persze elengedhetetlen, hogy az ember oda figyeljen a táplákozására, de ez mindenre igaz nagyon jó eredményt azzal tudsz elérni, ha mellette oda figyelsz a megfelelő étkezésre és testmozgásra. Ami pedig a zsírhiperpláziát illeti egyátalán nem biztos, hogy ilyen mellékhatást produkálna a te szervezeted. Mindennek vannak mellékhatásai gondolj csak a gyógyszerekre, azért ne vegyélbe egy fájdalomcsillapítót a migrénedre, mert mivan ha az 1 millióból 1, akinek leáll a szíve te leszel? Ugyan már... akkor levegőt se vegyünk mert tele van kemikáliával. Nem lehet félelembe és aggódásba élni én kipróbáltam és bevállt bátran ajánlom neked is a megfelelő szakember és a jó gépek mellett garantáltan pozitív hatást fogsz elérni!! :)
2023. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én már nem vállalnám be, az egyik influenszer reklámozta ill. dicsérgette agyon neki mennyire bevált, azóta újra felszedett, és érdekes az utóbbi időben más orvoshoz jár és zsírleszívásra ment.


Gondolom amikor ebbe belefogott, akkor nem volt tisztában a mellékhatásokkal, azóta hallott róla és inkább ezt a régebbi módszert választotta.


Lehet ritka ez a mellékhatás, de mióta Linda történetét olvastam, ellenérzéseket vált ki belőlem azzal kapcsolatban, memnyire biztonságos.


Lehet valakiknél szép eredményt ér el, ki senkire nincs ráírva, nem lehet tudni, ki lesz az a kivétel akinél ellenkező hatást vált ki, Linda se tudta előre.

ápr. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!