Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bbl műtét gyorsan felszívódik,...

Bbl műtét gyorsan felszívódik, Avram Latoscánál is ez történt?

Figyelt kérdés

Figyelemmel kísértem, mert kíváncsivá tett ez a műtét, noha elég félelmetes, hogy mennyire veszélyes, halálos. Az volna a kérdésem, hogy ez eltűnik? Felszívódik? Az első képen friss a műtét, a második meg szinte olyan, mintha semmi sem történt volna, ez múlt heti kép.


[link]


[link]



2022. márc. 1. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
a második kép mikori?
2022. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Múlt heti.
2022. márc. 2. 06:20
 3/7 anonim válasza:
100%
Elvileg a hasáról leszívták a zsírt és átrakták a seggébe, szerintem most csak simán visszahízott, de egyébként sem ilyen alakhoz való ez a műtét mint ami neki van, egy vékonyabb lányon szerintem sokkal “látványosabb”, bár tudod ki csináltatna ilyen magas halálozási arányú plasztikai műtétet… 🙄🙄 pszichológushoz ment volna inkább el
2022. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam, hogy nem-e kivetette, ugyanis volt újra nemrég spanyolba. Olvastam zsír nekrózisról, elhalhat a "beültetett" zsír. De azt is olvastam, hogy ez ilyen, felére csökken, egyszerűen felszívódik. Akkor meg azt mondom ez teljesen kidobott pénz. Akkor már ha testformálás, akkor zsírleszívás, mellfervarrás, nagyon intenzív popsi edzés, így okosabb lett volna. Én is felfigyeltem, hogy egy ennyire halálos műtét ilyen pici baba mellől, olyan meredek. Valószínűsíthető, hogy komplexus vezette ide.
2022. márc. 2. 13:44
 5/7 anonim válasza:
100%
Évekkel ezelőtti képein esküszöm jól is nézett ki, bár elvileg azok is hellyel-közzel meg lettek szerkesztgetve. Most plasztika ide vagy oda de borzasztóan néz ki, csak még jobban elcsúfította testét. Attila is jól meg van hízva mondjuk nem is csoda amiket összeesznek, 2 főre annyi kaját esznek étterembe meg otthon is hogy más egy hét alatt nem eszik ennyit még se éhezik. Kicsit jobban odafigyelhetne magára mert 27 évesen úgy néz ki mint egy 40 éves.. a plasztika sem tesz csodákat mert ott is hozott alapanyagból dolgoznak. Erre is elment neki 4 millió és semmi értelme nem volt.. konkrétan a műtét utáni képein is löttyedt, narancsbőrös zsír segge volt, a “homokóra” dereka (idézőjelbe mert akkor sem volt már az de ő így jellemezte magát) meg már abszolút nincs meg.
2022. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is hogy nem maradt meg az a műtét utáni alak mert borzasztóan nézett ki. Most legalább tiszta lappal indulhatna, ha annyi esze lenne normálisan enni és kicsit edzeni mint instán a semmire flexelni akkor magához mérten egy teljesen jó alakot ki tudna magából hozni plasztika nélkül. Amúgy nem is értem egy téglalap alkatú fehér nőt mi visz arra, hogy ilyen zsírból épített "homokóra" alakot csináltasson milliókért. Ha a csontozatom nem olyan akkor nekem az életben nem lesz Beyoncé alkatom, ha 10 liter zsírt pumpálnak belém hátul akkor sem lesz ugyanolyan, csak egy ilyen hatalmas torz valami. Ezt kéne megértenie és elkezdeni tornázni, akár otthon is ha edzőterembe nem jut el.
2022. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
Borzalmas az a csaj... Jatsza az agyat,de belul kozben rohad... Nem vagyok szebb tole,100+os vagyok en is, szinten egy gyermek anyukaja, de amit o muvel az egyebkent teljesen atlagos/szep kinezetevel azt rossz nezni. Azt hittem kozelit a 40-hez, mikor megtudtam hany eves😳. Meg ez a "ne foglalkozz senki velemenyevel",kozben meg igenis pont o az,aki kulso megiteles alapjan bant masokat. No comment.
2022. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!