Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfelvarrásés kisebbítés...

Mellfelvarrásés kisebbítés utáni gyógyulási idő, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj megcsináltatnom a melleim, 30 évesen úgy lóg, mint egy 80 évesnek, vagy aki sok évig szoptatott, miközben nem is szültem még. Ismerkedni sem tudok így, már évek óta.


A kérdésem, hogy kinek mi a tapasztalata mellfelvarrás utáni gyógyulási idővel?

Voltam konzultáción, a doki azt mondta, hogy akár 1 hét után is vissza lehet menni dolgozni. Én 2 hetet mindenképp otthon lennék, de nem tudom mennyire fogok segítségre szorulni, pl ágyból felkelés és ilyenek.


Nem lesz szilikonom, felvarrás és kisebbítésem lesz.


Köszönöm ha megosztod a tapasztalataidat.



2022. ápr. 26. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon régen volt mellkisebbítésem (31 évesen,) még 2005.-ben.


Az volt a tapasztalatom, hogy pár nap alatt már nagyon szépen begyógyult.

2022. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miújság veled azóta? Megcsináltattad? Én is gondolkozom rajta, kizárólag mellfelvarráson csak félek nagyon.. mennyire fáj, mennyi idő a gyógyulási idő, stb.?
2022. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

5 hete hogy megcsináltattam. Még gyógyulgatok, de minden oké. Első hét kellemetlenebb, de nem fájt semmi, csak húzódott, szúrt, feszült, de teljesen oké. Végül 3 hét után visszamentem dolgozni, de akár hamarabb is lehetett volna, de megvártam a varratszedést.


A formája még alakul, de nagyon örülök hogy belevágtam, mégjobban örülök, hogy már túl vagyok rajta. Nem értem, hogy miért nem mertem hamarabb belevágni. Hajrá csajok!

2022. nov. 24. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon bíztató, köszönöm hogy megosztottad velem, egyre biztosabb vagyok én is most már hogy megcsináltatom :)
2022. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, esetleg megkérdezhetem, hogy ki csinálta? Azóta is minden oké vele? Van még mindig tartása? :)
ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia. Igen, van tartása, bár nekem kisebbítettek is, pont ezért. Imádom, végre tudok normálisan öltözködni, nem kell takargatni magam.

Csak azt bánom, hogy nem hamarabb csináltattam meg, de hát mindennek megvan a maga ideje.

ápr. 23. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!