Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szemhéjplasztika hány évesen...

Szemhéjplasztika hány évesen nem túl korai?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek és úgy érzem, pár éven belül aktuális lenne számomra felső szemhéjplasztika kérdése. Rejtett szemhéjam van, picit megereszkedettnek is látom és kicsit kezd zavarni. Nincsenek káros szokásaim, szerintem a genetika miatt ilyen. Anyukámnak és Nagymamámnak is eléggé megereszkedett a szemhéja a kor előre haladtával.


Hány évesen érdemes ezen elgondolkodnom? Érdemes megelőzni a problémát vagy várjak még vele 5 évet?



2022. máj. 29. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem korfüggő. Én 23 vagyok, de nekem is nagyon rejtett szemhéjam van. És ahogy elnézem anyumét, ami méginkább olyan, már most gondolkozom rajta (mert imádok sminkelni, de igy sokkal nehezebb)
2022. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagyok és hamarosan szeretném megcsináltatni. Nekem is egyre jobban kezd megereszkedni és már zavaró. Ezt ilyenkor TB-re megcsinálják?
2022. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!