Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika saját zsírral?...

Mellplasztika saját zsírral? Mit kell erről tudni? Bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Nagyjából utánajártam a témának. Tudom, hogy saját zsírral történik, és csak akkor lehet, ha van rajtad felesleg kvázi. Viszont arról ellentmondásos dolgokat hallottam, hogy mennyivel lehet vele növelni a mellméretet, és meddig tart. Igaz, hogy csak 5-6 év?
2022. máj. 29. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha engem kérdezel és ha már mellműtéten gondolkozol akkor a sajátzsíros offos. Bár ha az ember pénzeszsák akkor nem. A saját zsírossal az a probléma, hogy ha fogysz abból is fogsz. Nem muszáj sport hatására, mondjuk várandóség alatt is változik illetve utána. Nekem szilikonok vanna. Van vele macera, mert jobb félni mint megijedni, de ez legalább fixen itt marad ha hízok ha fogyok, ha szülök. A sajátzsíros véleményem szerint nem tűnik tartósnak főleg ha az ember aktívan sportol/túrázik/mozog.
2022. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm a választ. Az implantátumot viszont azért nem szeretném, mert tapintásra nagyon érződik, hogy nem természetes mell.
2022. júl. 17. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez változó. Nekem dual plane van és 10/10 ember azt hitte eredeti. Persze itt nőkről van szó, de a jelenlegi párom se hitte el. Van neki igen egyfajta mozgása, de nem borzasztó. Talán a mirigy alatti lehet olyan nagyon lufi tapintású.
2022. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!