Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szülés után nagyon pici lett...

Szülés után nagyon pici lett a mellem! Már ekkora is marad? Gondolkoztam mellnagyobítatáson az mennyibe kerül? És ott, hogy lehetséges a részletfizetés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Én nem tudom a választ a többi kérdésedre, de egy normális mellműtét egy millió környékéről indul. Van olcsóbban is, de azért nem mindegy, mit csinálnak az emberrel.
2008. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

az már nem fog megnőni sajnos, mint ahogyan nekem se nőtt meg. Max ha hízol akkor egy nagyon picit teltebbnek néznek ki, de nem nagyobbnak.

A szilikon mérettől és kórháztól függően 500 ezer és egy millió közt van. Pl. sógornőm fél milliót fizetett érte.

LEhetséges a részletfizetés, de előtte elkell menned egy vizsgálatra, konzultáció, és megvizsgálják azt is hogy hogyan tudnád visszafizetni. Elég rövid idő alatt kell sajnos, és egy bizonyos százalékát műtétkor ki kell fizetned.

Nem olyan régen írtam én is erről egy sebésznek,és ő mondta.

2009. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

És a gyerek egyébként jól van?

Vagy csak a melledre figyelsz...?

2009. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Durva egy kérdés!

Szóval aki szült, az már ne érezze magát nőnek?

Nem fordíthat magára egy fillért se, hogy szebb legyen?

Lehet hogy lelkileg nagyon is zavarja hogy kicsi a melle, és emiatt szenved.

Hagy legyen a saját döntése, és persze a pénztárcájáé is, hogy mire költi azt el.

Attól a gyerek nem szenved semmiben se hiányt!

2009. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

16.30-as Te egy igazi bunkó paraszt vagy!!!!!!!!

Mi köze van a gyerek állapotának ahhoz,hogy szépnek szeretné érezni magát????????????

2010. ápr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
A te édesanyád is megnagyobbította a melleit, hogy szebb legyen...?
2010. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!