Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nekem is tudnak ilyen ajkat...

Nekem is tudnak ilyen ajkat csinalni? Ha igen, ezt feltoltessel vagy pedig felvarrassal oldanak meg?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csunya ajkaim vannak. Jo magam is eleg ocsmany joszag, nem csak a szám. De valahol el szeretnem kezdeni, hogy en is teljes értékű nőnek szamitsak. Elso lépésként a szammal szeretnem kezdeni, viszont nem tudom ha ilyen 2dimenzios vekonysagu szam van akkor ehhez mar ajakfelvarras kell vagy megy toltessel is?


[link]

Ilyet szeretnék en is. Ezek a Russian Doll ajkak nagyon tetszenek.


2022. jún. 8. 03:03
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez vagyok itt látszódik h vonal ajkaim vannak.

2022. jún. 8. 03:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, számít-e, de szerintem így is nagyon gyönyörű vagy :) Én nem változtatnék az ajkaidon. 20L

2022. jún. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs se veled, se a száddal. A feltöltött műajkak nevetségesek és csúnyák.
2022. jún. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne plasztikára költs, hanem pszichológusra, aki kezeli az önértékelési problémáid. Szép vagy és fiatal. Ha nem pöttyözöd tele műszeplőkkel a pofid, igazán üdítő jelenség lenné.
2022. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak az orvos tudja megmondani. Szerintem csak néhány szuri és kész, szóval feltöltéssel, de nem értek hozzá. Láttam néhány glow up videót ahol hasonló volt a kiindulás majd a végeredmény és feltöltéssel csinálták.

A mű szeplőt vagy ne ilyen sűrűre fesd, vagy tegyél kicsit lejebb és feljebb is mert nagyon feltünően mű.

2022. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én lennék ilyen gyönyörű
2022. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, nem ocsmány. (Vagy pedig kamu a kérdés.) A képen lévő lány nyilvánvalóan szép.
2022. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Szép ez a lány a képen. De egy szépségszalonban, vagy plasztikai konzultáción meg tudják mondani a lehetőségeket. Vannak helyek, ahol ingyen.
2022. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!