Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki segít megérteni, mi...

Valaki segít megérteni, mi értelme van?

Figyelt kérdés

Az ismerősök között is sokan vannak, ezért inkább ezen a fórumon kérdezném meg.

Szóval mi értelme van a kacsaszerű szájplasztikának? Eleve nagyon sok olyan nőt látok, akinek marhára látszik a száján, hogy műtötték. Ez miért nem zavarja? Mert ha tudnának egy természetes szájat csinálni, az oké. De nagyon sok esetben evidens, hogy nem természetes.

Nem arról van szó, hogy mondjuk valakiét letép a kutya vagy egyéb ok miatt kellene. (értem, hogy nyilván önértékelési gond az alapja.) Csak azt furcsállom, hogy a viselőjét nem zavarja, hogy messziről ordít, hogy mű.

És ha már itt vagyok, nem teszem ki külön kérdésbe: nem mindenki mútteti, de fotók kedvéért sokan csücsörítik a szájukat kacsásra. Eskü, nem értem, még értelmesnek tartott ismerősök is. Legszívesebben egy visszahngos kanyonba kiabálnám be a kérdést: MIÉÉÉÉÉRTTT?

Köszi, ha válaszoltok. :D



2022. júl. 20. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem....😁
2022. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
A lényege az, hogy látszik, hogy telik rá.
2022. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
testképzavar
2022. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszik a pasik majd beindulnak a szopós szájtól.
2022. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Az önbizalomhiányos, buta nők egymást utánozzák mindenben. Ha az lenne a divat, hogy szarral kenik be magukat, azt is megcsinálnák és mosolyogva posztolnának róla.


Én se értem ezt a nagy plasztikáztatást manapság.

Egészséges nők fekszenek kés alá, hogy nagyobb mellük, szájuk legyen, kisebb orruk, fülük, vagy épp mérget fecskendeztetnek az arcukba, hogy ne ráncosodjanak. Könyörgöm, egy idő múlva ez a visszájára fordul, és iszonyú rondák lesznek. Lásd Zimány Lindát pl.

2022. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azzal értek egyet, aki azt írja, hogy látszik, hogy telik rá (pedig amúgy nem is olyan drága). Szóval státusszimbólum...de hogy ki előtt, azt nem tudom. Vannak jóképű és tehetős férfi ismerőseim, röhögnek az ilyen nőkön. A férjem konkrétan undorodik tőle, ha vkinek kacsaszája van. De én is ha beszélek egy ilyen töltöttszájúval, másra sem tudok figyelni, csak arra, hogy miert tette ezt magával? Szörnyen néz ki...

Fényképen viszont sokaknak "jól áll" a kacsaszáj grimasz, legalábbis egy fokkal jobban, mintha egy széles tokát villantanának. Kicsit keskenyíti az arcot optikailag. Bár mindenki maradna a fényképes kacsaszájnál...

2022. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!