Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg van olyan férfi,...

Tényleg van olyan férfi, akinek tetszik a feltöltött száj/szemgödör/arc?

Figyelt kérdés

Annyira puffadt, ostoba fejet csinál kivétel nélkül mindenkinek a legkisebb töltés is, annyira nevetséges és ijesztő...

Persze a magukat cicababának képzelő nők általában sokat adnak az alakjukra meg a hajukra, szóval valószínűleg inkább ez tetszik nekik, a fejet meg "elviselik". Legalábbis én így képzelem el.


2022. júl. 26. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igen van, tényleg sok a gáz, de nem mindegyik!
2022. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Férfi nincsen. Mint ahogyan a feltöltötr szájú egyedek sem tarthatóak nőknek.
2022. júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem sok ismerősöm megcsináltatta, de édes istenem...annyit rontott rajtuk h az nem igaz.
2022. júl. 27. 21:50
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

A szájfeltöltés szerintem is az esetek 95%-ban nem néz ki jól. Láttam már kivételt, ami direkt lapos profilú russian lips töltésként volt meghirdetve, az szerintem elmegy.

“Annyira puffadt, ostoba fejet csinál kivétel nélkül mindenkinek a legkisebb töltés is”

Ez viszont egyáltalán nem igaz, látszik, hogy nem értesz a témához. Emlegeted az “arcfeltöltést”, viszont az esetek nagyon nagy részében épp az a cél, hogy az arc szögletes, csúcsos, csontos legyen. Keress rá pl az állvonalkontúrozásra. Na az minden, csak nem puffasztó hatású.

2022. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A szemgödör feltöltés puffasztó mindig. Az állfeltöltés olyan, mintha lenne valami az állában. Nem képek alapján mondtam hanem élő embereken látom.
2022. júl. 29. 14:06
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
#5 aha, csak éppen semmit nem értesz a témához. Olyan alapból nem létezik, hogy állfeltöltés, esetleg állvonalkontúrozás. És nem, nem olyan, “mintha lenne valami az állában”. A legtöbb emberről meg se tudod mondani, csak azt látod, hogy jól néz ki, mert karcsú, íves az álla. Akiknél szarul lett megcsinálva, esetleg azoknál látszik, hogy el lett rontva, de érdekes, mert ilyet meg én nem láttam. Tehát ez az állítás, hogy felpuffaszt az “arcfeltöltés” kicsit sem helytálló, de nem fogok erről többet vitatkozni veled, mert látszik, hogy fingod sincs az egészről.
2022. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bla bla:) Biztos neked is ufófejet csináltak. Élőben tucatnyi példát tudok hozni, hogy ki csináltatta meg és mind rossz lett. Idegeneket meg insta embereket nem látok közelről, ismerősöket igen. Nyilván 15 méterről meg 25 filterrel jól nézhet ki. Amúgy a kérdés a férfiaknak szólt.
2022. júl. 29. 17:02
 8/18 anonim ***** válasza:

ez jó?


[link]

2022. júl. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Én még nem láttam olyat akit ne öregített volna.

Kíváncsi lennék ezekre a nőkre hogy fognak kinézni 80 évesen 😁

2022. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

#7 igen, blabla a sok hülyeség, amit összehordasz. Annyira tudatlan vagy, hogy az már fáj, ilyetszól állfeltöltés.😂 Ne égesd tovább magad. Ja, és ne is hazudozz, hogy tucatnyi embert ismersz, mert ezt senki nem hiszi el. Ami normálisan lett megcsinálva az egyáltalán nem is látszik.

Nekem nincs ufófejem babám, viszont te biztos bűnronda vagy és savanyú a szőlő, mert másoknak telik mindenféle bevatkozásra, míg te csak ülsz otthon a csóró, csúnya fejeddel.:) Nagyobb összegben fogadni mernék rá, hogy nálad 100x szebb vagyok, és azok a nők is akiket itt próbálsz lehúzni.😘

2022. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!