Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás, akiknek VOLT...

Zsírleszívás, akiknek VOLT AZOKTÓL kérdezném: tapasztalatok, eredmények, vélemény..? A megfelelő súly duplája van rajtam. Ez a sok súly már mindenben zavar és mindenem fáj. Az orvosom ezt javasolta. NEM kérek edzés, fogyókúra és étrend tanácsokat!

Figyelt kérdés

Mivel több betegség áll a hízás hátterében, az egyszerű diéta nem segít.

A kérdésemre várok válaszokat! Kérlek olyanok írjanak, akik megcsinálták ezt a beavatkozást.



2022. aug. 1. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha jelentős túlsúly van rajtad, akkor leszívás után a bőr valószínüleg lógni fog, szóval plasztika is kelleni fog. Az orvosod ezt nem mondta?

Ha pedig betegség áll a háttérbe, leszívás után is vissza fog jönni a túlsúly, ha nem kezelik.

2022. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
melyik testrész az, amit műttetnél?
2022. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindenhonnan szívjanak.

Tudom a bőrt, épp ez a jó a leszívásban, csak annyit vesznek le, hogy a bőr ne lógjon.

Ilyen nehéz testtel sportolni nem tudok. Vékonyabban, jobban fogok tudni mozogni és nem fogom szégyellni magam, hogy elmenjek a kivizsgálásokra..

Most ki sem lépek a lakásból.

2022. aug. 1. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha több betegséged van, eleve műteni sem fognak. De ha megműtenek, akkor kockázatos és sem fogsz rendesen regenerálódni sem. Előbb a betegségeket kéne kezelni. És mozogni meg diétázni sem ártana azért, gondolom nem a levegőtől híztál..
2022. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Napi egyszer eszek és hízás előtt is ilyen keveset ettem. Nem emiatt híztam el.

Diéta semmit sem ér nálam.

Ha nem akarod, nem altatnak el, hanem helyi érzéstelenítés lesz.

Ilyen testtel nem akarok kimenni a lakásból.

Hamar híztam el és túl szégyenlős lettem.

2022. aug. 2. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
De akkor ha a betegség marad ugyanugy visszahizol utána.
2022. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Erre már válaszoltam, olvasd vissza.

Hiába kértem, nem a kérdésemre válaszoltok.

2022. aug. 2. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Megcsinaltattam, nem lett szep. Szerintem akkor mukodik, ha kis teruletet kell keszivni / pl hathurka, toka/ nagy teruketrol nem tudjak szepen megcsinalni. Mas komolyabb pkaszrikai muteten gondolkodj. Egy vagyonba kerul es hosszu a gyogyulas!
2022. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem lett jó.

Milyen más műtét van? Mire gondolsz?

2022. aug. 26. 00:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasplasztika, karplasztika, combplasztika. Itt vagnak, s hosszu a gyogyulas! Marad heg is. Jo plasztikai sebesz tudja kombinalni zsirleszivassal is. Konzultacio altalaban ingyenes, ott mar kapsz egy kepet nagyjabol a beavatkozas meneterol, ararol, gyogyulasi ido, varhato eredmeny! Keresgelj a sebeszek, eljarasok kozott!
2022. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!