Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Aki megműtette a...

Lányok! Aki megműtette a mellét mekkorát csináltatott?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

"9-es: Az implantátumtól hogyan nőtt a mell alatti körfogat? Ráadásul 20 cm-t?"


Dögöljek meg ha azt nem egy pasi írta...

Kamuzik :D

Fogalmuk sincs a mellméretünkről :D

2022. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
11-es: nyilván pasi írta.
2022. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

ma 08:00


Tanulópénz.

Én pont ezért nem műttetném a mellem semmi pénzért, nekem úgy jó ahogy van, nekem 70A a mellem természetes szép egészséges és feszes, ha nem a legszebb a formája de legalább tudom hogy ez természetes.

Mindig is tisztába voltam az implantátumok súlyos kockázati tényezőivel.

Ha meg is növelném a térfogatát, inkább azt masszázzsal és edzéssel érném el, vagypedig zsírfeltöktéssel.

2022. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

450 majd 5 évvel később 880 cm3 mert nagyobbat akartam.

Teljesen elégedett vagyok az eredménnyel. Pont olyanamilyet akartam.

2022. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
#7 milyen betegségeid lettek tőle?
2022. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

10-11


Nő vagyok.


Felvarrás és kisebbítés volt, 2020ban. Scoliosis és légzési nehézségek miatt, illetve a melltartó okozta dörzsölt sebek, bepállás miatt.


Ezt a méretet már a tb támogatja, mivel megvolt hozzá a kiszedendő mennyiség % arányban a testsúlyhoz képest.



Amikor az ember melle kisebbre van véve, akkor feljebb kerül a bordakosáron, ami ugye deréktól váll felé szélesedik.

5 centivel lefele neked is kissebb a körméret.



És hidd el, tudom mi a méretem, hiszen HH kosaras melltartó drága, és nem könnyen elérhető.

Meg anno mellenként 1-1 kilósak voltak, szóval rendesen tartani is kellett őket, nem lehetett csak úgy akármit felvenni.

2022. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
#15. Állandó hasi fájdalom, hátfájás, kiütések, légszomj, hajhullás.
2022. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

a parom 500-ast kapott, de neki elotte is volt C-s cicije, csak a szoptatas teljesen "tonkretette", igy o szerette volna visszakapni az eredeti formakat.

(nem, nem en beszeltem ra)

eloben nem egy was ist das, kevesbe izgato, mint egy termeszetes mell, de teny, hogy ruhaban nagyon jol mutat.

ha nem vagy extrem kis mellu es el tudod fogadni magad, en nem muttetnem meg - pedig nagy mell parti vagyok

2022. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, hasonló cipőben vagyok mint te, a párom most készül mellműtétre, ő is a szoptatás miatt megereszkedett melleit szeretné helyrehozatni. Én nagyon tartok tőle, h milyen érzés lesz utana. Azért mégiscsak idegen anyag lesz a bőre alá betolva, én meg majd azt markolásszam? 😕

Nálatok a házaséletet mennyiben befolyásolta a műcici? Írhatsz privibe is.

2022. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
500cc, most 75/D. Varom hogy nagyobbat lehessen majd berakni, egy atlag B-nek tunik az en alkatommal
2022. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!