Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 11 éves lány fül korrekciós...

11 éves lány fül korrekciós műtét?

Figyelt kérdés

Mit szólnál hozzá, ha a lányod szeretné a füleit megműtettni?

Tény, hogy eláll neki, viszont soha senki nem csúfolta miatta. Mit tennétek ebben a helyzetben? Én mondtam neki, hogy fogadja el saját magát. Senki sem tett rá sértő megjegyzést, ebben biztos vagyok, mindent el szokott mondani.


2022. aug. 20. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira zavarja, megműttetném neki, lehet, hogy nem most, de pár éven belül. Nem az ördögtől való dolog szerintem. A kancsal gyereket is néha elviszik szemműtétre, pedig neki is lehetne csak azt mondani, hogy fogadja el magát.


Ha nem csúfolódás miatt akarja, az főleg egy érv mellette, mert így nem másoknak akar megfelelni, hanem őt magát kezdte zavarni.

2022. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Következő nyári szünetben megműttetném, ha nagyon szeretné. De emiatt nem mulaszthat az iskolában.
2022. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék egy jó orvost.

Az én fülcimpán nagy, ha lenne rá lehetőségem ezt is megcsináltatnám, a lányomé is nagy, neki is megengedném! Ha elálló lenne neki meg én javasolnám

2022. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h megműttetném. Az én füleim szépek, el sem tudom képzelni, mi lenne, ha elállnának. Gyűlölném. Én is műttettem magamon, amit utáltam: bár ez csak egy nagyobb anyajegy volt, amit leszedettem.
2022. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. aug. 22. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!