Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mikor érdemes konzultációra...

Mikor érdemes konzultációra jelentkezni ha most 4hónapos az orrom de tudom, hogy ez szebb nem lesz és mindenképp más dokihoz mennék!?

Figyelt kérdés

Túl vagyok két orrműtéten , két különböző orvos csinálta de így is katasztrófa.

Azt mondták fél-1év mire beáll a végleges forma ezért nem tudom mikor lenne érdemes bejelentkezni másik orvoshoz.



2022. aug. 21. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Melyik orvosoknál csináltattad és mennyiért?


Gondolom olcsón akartad megúszni. Ilyenen nem szabad spórolni. Én a legjobb magyar dokinál voltam, 1 misi volt a műtét, de az eredmény is gyönyörű lett. Ha rám hallgatsz, csak top orvoshoz mész korrekcióra, különben csak egyre rosszabb lesz. Amúgy 1 évet szokás várni az új műtét előtt, de valójában kb. 2 év, mire eléri a végeleges formát, sőt nekem 2,5 év volt.

2022. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A karasz tamas rontotta el az orrod,ugye? Az nem kepes szep izleses munkat vegezni.
2022. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Karasz tamas volt az elso, a masodik jarai doktor ur…nem, nem az olcsosagra mentem.
2022. aug. 21. 19:05
 4/5 A kérdező kommentje:
7eve volt az elso 7kilo..most 850 a jarainal pecsett
2022. aug. 21. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy lett Kárásznak akkora neve, ha ennyi rosszat hallani róla. Én Rezek Ödönt ajánlom neked, róla csak jókat hallottam, az enyémet is ő csinálta.
2022. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!